Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátomnak nem állt fel, mik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak nem állt fel, mik a lehetséges okok?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Együtt vagyunk 4 éve és eddig sosem volt ilyen probléma. Ma pedig épp szexeltünk (volna): be a szobába, ruha le aztán jött a “meglepetés” hogy nem állt fel. Mármint valamennyire igen csak nem eléggé. Akkor ott próbálkoztunk vagy 30 percig, munkálkodtunk egymáson, de végül nem lett semmi az egészből. Utána együtt elmentünk tusolni és még ott is adtunk neki egy lehetőséget, de nem jött össze.


Milyen okai lehetnek ennek? Eddig sose volt ilyen. Nem is kezdő már így nem görcsöl rá vagy ilyenek... nem is értettem ez hogy lehet mert mind a kettonknek elég nagy a szexuális étvágya és elég nyitottak is vagyunk, tehát nincs szó arról hogy na akkor heti 1x misszionárius, és esetleg ráunt volna... már kezdem magamban keresni a hibát, kérdeztem pedig tőle hogy mi az oka de nem akart róla beszélni azt mondta hagyjuk, miért kell ennyit kihozni belőle.


Kicsit tanácstalan vagyok, érdekelne ha más is volt már így mi volt az oka vagy mik voltak a körülmények.


Köszönöm


22L 26F



2020. okt. 26. 19:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%
Nekem általában 4-5-ik menet után már nem szokott felállni.Szerintem ezzel nincs baj.
2020. okt. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De ez az első lett volna ma.
2020. okt. 26. 19:49
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
esetleg masztizott?
2020. okt. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Most ilyen napja volt .. lehet hogy stresszes
2020. okt. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom.

Csak szokatlan és egyből magamban keresem a hibát.

2020. okt. 26. 20:13
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Lehet,hogy előtte kicsapta vagy négyszer ötször.
2020. okt. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon sok oka lehet, sőt, bármilyen különösebb ok nélkül is előfordulhat. Ha tartósan áll fenn a probléma, akkor kell vele próbálkozni.

Magadat ne hibáztasd, ez a legrosszabb neked is és neki is, amit tehetsz.

2020. okt. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Ne hibáztasd magad, ez nem a te hibád! De az övé se, az én barátomnak is volt hogy nem állt fel, vagy felúton lelankadt, ennek sok oka lehet, lehet fàradt volt, épp nem volt ott fejben, akármi
2020. okt. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Akkor megpróbálom nem túlgondolni :)
2020. okt. 26. 20:51
 10/13 anonim ***** válasza:

Isten őrizz, hogy magadat hibáztasd! Az okát nem tudom, csak sejtem, hogy előttem már említették, de emiatt nehogy féltékenykedni kezdj, mert csak sejtés (gondolom a többiek részéről is az).

Legközelebb (de ne holnap, inkább utána, sőt...) bújj hozzá és légy vele kedves, csókold, simogasd, de ne akarj szexelni. Hagyd, hogy ő ajánlja és ne Te. Ha nem sikerül - ne aggódj és feléje se mutasd az aggodalmad, vagy a nagy akarást arra, hogy sikerüljön. Következő alkalommal tedd ugyanezt. Neki kell túltenni magát ezen (az előbb leírt segítségeddel), vagy pedig szakembernek. Ne aggódj. Lehet munkahelyi problémája is...

2020. okt. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!