Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az lehetséges hogy a barátomna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehetséges hogy a barátomnak nem fog majd rám felállni?

Figyelt kérdés
Kövér vagyok 160/70 és tartok tőle hogy az első alkalommal nem fog naki felállni mert nem fogok neki tetszeni meztelen (tudom fogyjak de jelenleg is diétázok és már fogytam 16 kg) Ő viszont jó pasi magas sportos értitek tipikus álom pasi. Sőt ráadásul szűz is vagyok. Szerintetek lehet gond?
2016. ápr. 17. 13:47
 1/9 RRR ***** válasza:
100%

ha nem áll fel,az nem jelenti azt,hogy veled van a gond,nyugi

ő pontosan tudja ,hogy nézel ki,ne aggódj ezen

2016. ápr. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ruhában is tokeletesen latja, milyen formás van, nyugi. Tetszel neki, mi egyebert jarna veled? Biztos vagyok benne, ha odakerultok, agaskodni fog aza szerszám!
2016. ápr. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2. barátnőm volt 100%ban ilyen helyzetben, és hidd el, nem az okozta a gondot, hogy nem állt fel ;)
2016. ápr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Biztos lehetsz benne, hogy pontosan tudja, nagyjából mire számíthat, ruhában is látszik, mekkora vagy, hogy nézhetsz ki. Ha esetleg nem áll fel neki, kétlem, hogy a külsőd miatt, elvégre már mikor randizni kezdetek is látta, milyen alkatú vagy. Max fáradt, stresszes, vagy egyéb ok miatt fordulhat elő kivételes esetben, hogy nem áll fel neki, de amúgy én nem aggódnék. Simogasd addig, amíg fel nem áll :D
2016. ápr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2%
Ha nem áll fel neki akkor az csak a te hibád.
2016. ápr. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy tetszel majd neki, de ha már ott van a lehetőség biztos hogy el Vele...

Ha szerelmes beléd akkor meg ugyis vak, nem látja rajtad azt ami Szerinted csúnya

2016. ápr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak dicsekszel ,hogy ronda létedre "jó" pasid van(szerinted ronda vagy, szerintem csak sajnáltatod magad)
2016. ápr. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Felállt neki??
2016. jún. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem írtad,hogy vak e vagy sem.Vagy láttátok e már egymåst élőben.

Mert ha nem vak és látott már akkor szerintem tudja,hogy nem vagy egy anorexiås valaki. Azaz a dagikra bukik,különben nem járna veled.

2016. szept. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!