Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti melyiket szeretittek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Varazslo77 kérdése:

Lányok ti melyiket szeretittek jobban ha szól a srác mikor elmegy a szátokba puncitokba vagy ha meglepi ès csak azt èrzitek hogy lüktett a sperma?

Figyelt kérdés

2020. okt. 28. 03:26
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Hülyeség a kérdés p*ncis része, ugyanis azt nem érezni, hogy lüktet.

Amúgy meg a számba ha közeledik az elélvezés pillanata, akkor a minimum, hogy szóljon. 29N

2020. okt. 28. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Mindig megkerem,hogy szoljon elotte,sose szol,direkt a szamba elvez,amit ki nem allhatok. De mar erzem minor jon es elkapom a fejem vagy ha megy a szamba kikopom. O se nyal ki soha
2020. okt. 28. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindig szól szopásnál, hogy el fog menni. Én szeretem is, hogy szól, szerintem korrekt - bár általában meg szoktuk beszélni előtte, hogy szeretné-e, ha lenyeljem vagy az arcomra menjen, stb.


Punciba nem szól, felesleges is lenne. Nem lüktet, abból tudom, hogy elment, hogy lelassul és megáll - illetve az arcát nézve is tudom.

2020. okt. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%

#2

de jó kapcsolat 😊 (irónia OFF)

2020. okt. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szájba szoljon nuniba meglepi
2020. okt. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!