Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy nő kijelenti hogy soha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő kijelenti hogy soha nem fog orálisan kényeztetni, akkor akármivel próbálkozom, kár a gőzért?

Figyelt kérdés

Olvastam itt olyan hozzászólásokat, hogy így meg úgy sikerült elérnie hogy csinálja a barátnője, pedig undorodott tőle. Sőt már ő kezdeményezi. Más azt mondja hogy ha nem akar, akkor nem is fog. Hagyni kell.


Meddig érdemes elmenni a próbálkozásokkal, hátha egyszer mégis ráveszi magát hogy kipróbálja, aztán utána a többi már könnyebben jön?!


(én csinálom neki, de vissza nem kapom)


F


2020. okt. 28. 19:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elszomorítani de valószínű igen így van. Nekem is volt ilyen hölgy ismerős nem csinálta soha nem is akarta még megpróbálni sem.Lehet szépen finoman rávezetni de ez nem tuti siker. Vannak kivételek biztos.Legyen szerencséd.
2020. okt. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

14 évesen még mind azt mondtuk a barátnőimmel, hogy mi aztán soha. 16-17 évesen már egyikünk szája se volt szűz. :D

Ha soha nem csinálta, simán meggondolhatja magát. Ha csinálta és úgy nem akarja, az nehezebb ügy.

2020. okt. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
16%
Te se csináld neki.
2020. okt. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%

Nem szeret a nő csak szexel veled.

Ha majd lesz olyan pasi akibe beleszeret úgy fogja szopni mint boci az anyjàt.

2020. okt. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos nekem is az a tapasztalatom, hogy ha előre kijelenti, akkor nem akarja később sem. Esetleg ha nagyon szeret lehet megpróbál a kedvedre tenni. De erre kicsi az esély, és akkor sem biztos hogy megszereti.
2020. okt. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%

Szülinapjára kapott egy háromhúsz dezsőt a bajor hárombetűs márkából.

Egész délután oboázott ráült az arcomra meg a szerszámba is elmentünk a kocsival pár helyre mindenhol szexeltünk.

érdekes előtte meg alig akart néha akármit is csinálni.

2020. okt. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 mantis religiosa ***** válasza:
69%
Ez az! Háromhúsz Dezsőt mindenkinek!!!
2020. okt. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem is az a tapasztalatom, hogy ha egy nő nem kapja be elsőre, akkor később se fogja, vagy csak nagyon ímmel-ámmal csinálja...Volt már, hogy ezért szakítottam valakivel.
2020. okt. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha megmondta, hogy nem fog leszopni, akkor hagyd békén ezzel a témával. Ha mégis sikerülne kierőszakolnod belőle egy alkalmat, akkor sem csinálná szívvel-lélekkel.
2020. okt. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Esélyes hogy igen, de próbálkozni ér.(Persze csak finoman) Nekem ismerősöm egyáltalán nem szeretett szopni. De aztán 69-ezve simán bele ment a barátjával.
2020. okt. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!