Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan viszonozzam ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viszonozzam ha a feleségem leszervezett nekem egy hármas kalandot? Ha egyszer csinálunk ilyet az lehet negatív hatással a kapcsolatra?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk házasok, 7 éve ismerjük egymást a feleségemmel. Nagyon jó a kapcsolatunk, 30 évesen vagyunk, függetlenek és nagyon boldogok. A szex jól működik közöttünk és..számomra kicsit meglepő volt amikor a feleségem előállt azzal hogy lenne-e kedvem bevenni egy harmadik lányt ilyen egy alkalommal.


Röviden annyi a lényeg hogy összehoztuk és nagyon jó volt de most egyrészt egy kicsit bűntudatom van hogy csak nekem volt részem így ebben, másrészt engem mindig is izgatott hogy őt mással lássam. Amikor felhoztam neki hogy Ő is lehetne mással vagy bevehetünk egy férfit akkor úgy tünt mitha ..szégyellős lenne vagy mintha szégyellné azt hogy erre vágyik és mondta hogy "áh nem kell" csak nekem akart jót.


Mit gondoltok erről? Nekem úgy tűnik hogy akarja de lehet hogy félti a kapcsolatot? Én kimondottan örülnék neki de nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni.



2020. okt. 29. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
4 év után? Az igen. Tényleg nagyon szuper lehet a szex...
2020. okt. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%

A kapcsolatot már ez előtt kellett volna félteni 😄


Ha a feleséged leszervezte, akkor most szervezd le te is.

Nekem ez úgy tűnik ilyenkor hogy unja a szexet veled, de persze nem állhat elő azzal hogy más pasival akar dugni, mert ugye így jobban hangzik hogy vegyünk be egy nőt, aztán utána már úgyis fel lesz ajánlva hogy akkor egy pasit is, de persze előtte elő kell adni a szende szűzet....

2020. okt. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből nem lehet tudni, próbáld meg, hogy azt mondod legyen még egy ugyan ilyen hármas felállás (2L, 1F), ha kicsit húzódozik, akkor szerintem azt szeretné, ha most a hármas felállás 2F, 1L legyen, akkor bátran beszéld rá, hogy ketten dugjátok.
2020. okt. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%
Aaaa bakkkkerrr nekem miért nincs ilyen pasim?? :D
2020. okt. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!