Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szerintetek az égő ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek az égő ha a srác Pesten biciklivel jár?

Figyelt kérdés

Szóval ha nem az a csóró egyetemista biciklis típus vagyok, hanem a full igényes, magára adó, korrekt anyagi helyzetű (autót simán fent tudnék tartani) de egyszerűen szeretem a városi biciklizést mint a hollandok.

Viszont azt vettem észre hogy mikor randizok egy csajjal akkor ez inkább ilyen turn-off. De miért? Csóróságot mutat? (A városi cruiser bringám amúgy többe került mint egy használt Suzuki)

Nincsenek bringás csajok Pesten?



2020. okt. 30. 00:34
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
43%
Mondjuk, ha koruton belul lako libsi/zold csajokkal randizol, akkor menobb a bicikli. Nemzeti erzelmu kertvarosi lanyoknal meg nem.
2020. okt. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
68%
Nők tagadják, de legtöbb esetben a lóvére nedvesek👌
2020. okt. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
48%
Nagyobbat szakitanal sunaban egy Trogerbike by Helyőpapi-val, mint egy 3k-s cuccal szerintem :D
2020. okt. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Lehet "menő" a biciklizés, egy rendes autó mellett, ugyanis mindennek megvan a helye.

De feltételezem, nem biciklivel akartok kirándulni menni, elszaladni boltba, vagy éppen elugrani egy messzebbi étterembe, kiváltképp szakadó esőben.

2020. okt. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Legalább randira ne bicajjal menj.
2020. okt. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem égő, nekem tetszene egy fiú, aki biciklivel jár a városban. :)
2020. okt. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Budapest főpolgármestere simán lehetne belőled
2020. okt. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
78%
Karácsony te vagy az?
2020. okt. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszene. Legalább figyel az egészségére és a környezetre.
2020. okt. 30. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
#9-es hát majdnem igazad van,de nem hinném hogy egèszsèges a belvárosban full szmogban kerèkpározni,minden egyèb esetben kint a tiszta levegőn egyèbkènt az..
2020. okt. 30. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!