Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Számit-e a fiuk/ferfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Calvin123 kérdése:

Számit-e a fiuk/ferfiak meretei? Vagy inkabb a technika? Valaszt adok minden ferfinak mivek minden pasi ezen van felakadva!?

Figyelt kérdés

Igen is szamitanak a meretek a huszusag es a vastagsag is raadasul meg az ido is 🤔 a technika hanyagolhato mert kevergethetsz kiskanalal a fazeban.. Ha nincs mit bele apritani... Nos en no vagyok volt az eletemben 3 pasi es az elso atlag merettel a masodik nagy meretel a harmadik kis meretel rendelkezet az elso atlagos volt neha jo neha rossz! a masodikal volt a jo hisz ha volt technika ha nem őt ereztem es elveztem! A harmadik barmit tett nem elveztem nem ereztem es erre ra ment a kapcsolatunk mert egy jo kapcsolatban amit hosszu tavra tervezunk ott szamit... Lasd tisztan leirom a mereteiket

Elso=15cm (atlagnak szamit)

Masodik=18cm (nagynak)

Harmadik=12-13cm (kicsinek)

No letemre szerintem igen szamit es az idealis meret ami minden nonek a elvezetes volna 16-17-18cm es 2 - 2,5 - 3 cm vastag (felurol nezve) udvozlok mindenkit es kerem ezt senki ne vegye rosszneven vagy megbantasnak! 21L



2020. okt. 30. 03:16
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Es nagyon sokat szamit a vastagsag is hiaba hosszu ha vekony es hiaba vastag ha kicsi 🙃
2020. okt. 30. 03:17
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Nekem 13 cm , de eddig még nem volt rá panasz, nem kaptam negatív vissza jelzést egyetlen partnertől sem
2020. okt. 30. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Mellből is a D-s a jó, ne legyen már kicsi.
2020. okt. 30. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%

Persze, hogy számít. A kis méretű pénisszel rendelkezők és a túl cukinak látszani akaró nőkön kívül senki sem mondja, hogy nem. Ha normál vagy az alatt van, akkor már okés és afölött sokszor problémás is lehet.

A technika meg... Legyünk őszinték, általában az egész csak egy be-ki mozdulatból áll, különböző pózokban. Összességében a technika nem változtat semmin. Lehet szenvedélyesebben, lassabban, gyorsabban és hasonlók, de ettől még a tér kitöltése fix marad.

Nekem a te kategóriáid szerint átlag feletti a méretem. És általában tényleg nagynak találták. Sőt, volt, akinek egyszerűen fájt. Szóval, a nagy méret sem feltétlenül áldás.

2020. okt. 30. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
#4-es inkabb tobb legyen mint kevesebb🤣
2020. okt. 30. 06:09
 6/18 anonim ***** válasza:
Persze hogy számít a méret, ezt mindenki tudja. A nőknek a nagy (17-18cm) a legjobb. Viszont amiket írtál vastagságot, azok iszonyat vékonyak.
2020. okt. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
92%
Ismeri itt valaki azt a fogalmat, hogy anatómia? Minden nő különböző és minden hüvelyméret is különböző. Átlagban azért 13-15 cm-ek a férfiak, mert a legtöbb nőnek is akkora a hüvelye, az efölötti méret pedig már kellemetlen, szóval egy-két kivételtől eltekintve nem kellene saját tapasztalatból általános következtetéseket levonni.
2020. okt. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nekem 17/4,5
2020. okt. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%
Nem számít a méret. Az számít hogy a kettő passzoljon. És az hogy meglegyen a kémia. Ennyi.
2020. okt. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
43%
Hogyne számítana, nekünk is számít mekkora melle és feneke van
2020. okt. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!