Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan utaljak rá, hogy más...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utaljak rá, hogy más technikával nyaljon ki? Mindenben nagyon szuper, de az orál valahogy nem megy neki, vagy én nem így szeretem

Figyelt kérdés

Minden más szexuális téren nagyon ügyes, de valahogy ahogy nyal azt én nem tudom élvezni. Hogyan vezessem rá, hogy másként csinálja anélkül hogy megbántanám?

Picit össze-vissza lefetyelősen csinálja, és én jobban szeretem ha hosszúakat nyal, csak fel és le.

Mikor utaljak rá? Szex közben, vagy inkább üljek le vele beszélni?


2020. okt. 25. 17:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Szex előtt mondd meg neki
2020. okt. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Ne utalj, hanem mondd el pontosan! Kaja után javaslom, akkor biztos jó kedve van. Ha szerencséd van, rögtön ki is próbálja.
2020. okt. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szex közben. Megfogod a fejét két oldalt és vezeted! Közben mondod neki! Rá is segíthetsz a csípőddel! F.
2020. okt. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is érdekel, tapasztalatom szerint ugyanis volt akit nem lehetett rávezetni sehogy.


Akit sikerült, annak közben mondtam, hogy inkább így / úgy vagy ha volt olyan mozdulata, ami tökéletesen pont azt váltotta ki, amit kellett, akkor azonnal szóltam, hogy ezt mééég és abba ne hagyja...


Van, aki azt is értette/érezte/ figyelte, ha én ficeregtem errébb/arrébb, és ez alapján folytatta. Nem mindenki ilyen, és hozzánk sincsen univerzális recept, minden pasi újra kéne, hogy tanuljon minden p.ncit.


Bezzeg ha autó vagy gitár lenne a lábunk közt, egyből tudnák addig hangolgatni, míg jó nem lesz 😂

2020. okt. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell belőle nagy ügyet csinálni, csak termeszetesen és higgadtan. Ha úgy kezeled, ő is úgy fogja fogadni. Siman este mikor beszéltek elmondom neki, hogy minden fasza, imádod, csak a nyalas al jobban szereted ha stb stb...
2020. okt. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Miközben nyal akkor mondd meg neki! 😁
2020. okt. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
41%
Szádat kinyitod és magyarul megmondod neki, rosszul csinálod és te másképpen akarod. Nem tudom mi ezen az olyan nehéz. Ha ettől megbántódik, akkor szakítsál vele és kész.
2020. okt. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bántódnék meg.. Akkor esne rosszul ha szépen elkezdenél erről tárgyalni...de ha szex közben mondod akkor nem esne rosszul!!!!! 😋
2020. okt. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
20%
#6 vagyok 😋
2020. okt. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%
Árulja el valaki az 5st miért pontoztátok le?
2020. okt. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!