Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, megéljem vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, megéljem vagy ne? 19/L

Figyelt kérdés

Egy ideje rendkívül elkezdett izgatni az hogy egy tőlem jobb alakú lány (én vékony vagyok) kedvesen úgymond “megaláz” azzal hogy beszélünk arról hogy az ő teste mennyivel jobb az enyémnél, és hogy mondja nekem hogy nem vagyok sajnos elég jó, stb. És ezekután pedig elcsábítja a barátomat..


Miért izgat ez? Meg kellene élnem valakivel? Egyáltalán van olyan lány aki vevő ilyesmire?


2020. okt. 30. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszem hogy a valóságban is élveznéd ezt.
2020. okt. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Ez izgalmasan hangzik, szerintem éld meg!


nekem is tetszene (csak én fiú vagyok)

2020. okt. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem ugyanez izgat. N
2020. okt. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon izgalmas fantázia. Olyan fiút vegyen el tőled, akibe csak kicsit tetszik, de nem fáj nagyon, ha elveszted.
2020. okt. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki, ha nem jó akkor azzal sem veszítesz semmit!

Csak kérdés hogy a barátod bele menne meg hogy mi a határ, főleg a csábításnál!

F

2020. okt. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
És ha pluszban még idősebb, tapasztaltabb is a lány?
2020. okt. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fontos az is hogy a jobb alakjához jobb ruhákat is felvehet? Olyanok amik kihívóak, de te soha nem vehetnéd fel.
2020. okt. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt egy barátnőm tizenévesen, aki nem titkolta, hogy én kevesebb vagyok nála. Aztán beleszerettünk mindketten egy srácba, én úgy éreztem, esélyem sincs. És láss csodát, a srác engem választott, több évig voltunk együtt. No, ez a szívás a barátnőnek..
2020. okt. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!