Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, láttátok már hármasba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, láttátok már hármasban, ahogy a barátnőtöket, vagy a feleségeteket egy hatalmas méretű pasi szexelte meg?

Figyelt kérdés

Hogy találtatok nagyméretű beszállót?

Milyen méretű volt a pasi, hosszra-vastagságra és nektek mekkora?

Mit szólt a párotok, mennyire élvete?

Hány kört volt, hányszor élveztetek el?



2020. okt. 30. 14:34
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
a párommal még nem volt. nagyobbal meg nem is akarna szerintem, velem se megy egyszerűen (20/6)
2021. jan. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
92%
Az enyém kb 18 cm, a barátnőm elégedett ezzel, nagyobbat még nem látott, egyszer kipróbálná, mondtam neki, hogy rajta. 27 évesen nem adhatjuk fel a vágyainkat, élje ki
2021. jan. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
90%
Csatlakoztam egy párhoz 20 centi körüli mérettel. A nő nagyon élvezte, azt is ahogyan a férjét izgatta a látvány.
2021. jan. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
52%

"Ne.... a srác 10 perc alatt elmegy?? Ennyi önkontroll nincs benne?"

Ha a lány sorozatban elment már rég, akkor miért is ne mehetne el a másik, pláne, hogy még a férj is soron van. Sok nő eleve nem bír sokat ennyi orgazmus után.

Az, hogy a szexnek órákon át kell tartani ugyan olyan sarkított és ostoba dolog, mint az, hogy csak a nagy pénisz a jó. Ezt mondom úgy, hogy nekem se kicsi nincs és ha átlagot kéne vonni, akkor 40 perc az átlag nálunk a barátnőmmel, előjátékot nem számolva.

De attól még a nők sem mindig órákon át tartóra vágynak, pláne nem akkor, hogy ha kicsit hevesebb a dolog. Az is rendszeres, hogy a lányok akarják, hogy még még még, de aztán rájönnek, hogy odalent mást akar, mint amit fejben, mert már fáj egy idő után. Egy 10 perces esetenként lehet ugyan olyan jó, mint egy 1,5 órás.

De a szavaidból látszik, hogy nem éppen a legélesebb kés vagy a fiókban. Ennyit bemagoltál és rögeszméd, hogy van egy idő limit és akkor te leszel a király. Ki kell ábrándítsalak, sokféle ember van, sok igénnyel és sokféle adott hangulattal. Receptekbe kapaszkodni igencsak éretlen, erre azért egy idő után az emberek zöme rájön.

Mellesleg ha amúgy nem jó az együttlét, akkor csak rosszabb, hogy ha sokáig tart.

2021. febr. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Láttam, nagyon jó látvány volt.


Társkeresőn találtuk a pasit, derekt nagy méretű srácot kerestünk.

20/5,6 volt neki, az enyém 17/4,7

Barátnőm nagyon élvezte, tetszett neki a méret.

Pihenőkkel azért elég sok kör, a pasi és én 4-4, barátnőm nme tudta számolni.

2021. febr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
57%

a feleségemmel és egyik barátunkkal egy házibuliban kötöttünk ki a szobában, félig részegen. először felváltva majd egyszerre keféltük meg, jó volt!

másnap megbeszéltük, hogy rendszer nem lesz belőle, de izgalmas volt látni, mikor együtt töltöttük a haverral...

2021. febr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 kisördög1 ***** válasza:
89%
16: az ilyen előre nem tervezett alkalom szülte kalandok mindig iszonyú izgalmasak :)
2021. febr. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
18%
Na írd hirtelen mennyi többesező emberke van
2021. febr. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
még nem
2021. máj. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
38%
Andersen pedig elolvasta a gyakorin feltett kérdést. Elolvasta a ráírt válaszokat, majd levonta a tanulságot, hogy "ezt sajnos én nem tudom meg überelni" elbújdosott, soha nem látták többé.
2022. márc. 2. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!