Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, láttátok már hármasba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, láttátok már hármasban, ahogy a barátnőtöket, vagy a feleségeteket egy hatalmas méretű pasi szexelte meg?

Figyelt kérdés

Hogy találtatok nagyméretű beszállót?

Milyen méretű volt a pasi, hosszra-vastagságra és nektek mekkora?

Mit szólt a párotok, mennyire élvete?

Hány kört volt, hányszor élveztetek el?



2020. okt. 30. 14:34
1 2 3
 21/28 kisördög1 ***** válasza:
70%

18,20: Nektek akiknek nem sikerül kilépnetek a szürke napjaitokból elhiszem hogy hihetetlenül hangzik hogy van akinek sikerül színt vinni a szexuális életébe és megélnek ilyen élményeket. Attól hogy ti hitetlenek vagytok még van aki megéli.

Elég szűklátókörüek vagytok. Gondolom azt sem hiszitek el, hogy az ember volt már az űrben, mivel ti még nem jutottatok el oda.

2022. márc. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
52%
Páromnak nagy álma volt, hogy kipróbálja nálam nagyobb méretűvel (vastagság volt a fő szempont neki). Pár hónapja találtunk egy srácot kifejezetten nagy mérettel (25 cm, 6 cm). Nekem kicsivel kisebb (23 cm, 4,5 cm). Imádta, hogy ennyire kitölti a srác. Déltől este 8-ig volt nálunk a srác. 3 menetet nyomtunk le azalatt. A köztes időben pedig erotikus masszázst kaptunk a a páromtól, beszélgettünk, ettünk stb. Szóval elég jó volt az a nap.
2022. máj. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
55%

Látom rendszereses havonta kb a nejem


Feleségem találta neten

22/6

Nekem 16/4

Inkább látványra tetszik neki, orál, kézimunka

Nem élvez el hamarabb, többet tőle. Én pontosan tudom 10 év után hogyan és hová és mellé mit csináljak ha azt akarom hogy elélvezzen/ sorozat orgazmusa legyen, ha akarom 1.5 órát is bírom. A nagy farkú max 20at bír

2022. máj. 11. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
15%

Láttam. Egy nyaraláson haverkodtunk össze vele.

Pontosan hogy mekkora volt azt nem tudom de kb 18 cm volt.

Nem volt jó, fájt nagyon a puncija, és nem is élvezte.

2022. jún. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk az a helyzet , hogy nekem már nem igen áll fel , vagy ha még is , akkor ritkán és kevés ideig .

Ezért nálunk gyakorlatilag már nincsen testi kapcsolat párommal .

Én nagyon sajnálom , hogy páromnak már nem tudom megadni a szexuális örömöket , nem tudom őt kielégíteni .

Több alkalommal felvetettem neki , hogy nyugodtan keressen magának olyan férfit , aki képes őt maximálisan kielégíteni , akár rendszeresen is .

Én örülnék neki a legjobban , ha párom ismét ( igazi nőnek ) érezhetné magát , akit rendszeresen kielégítenek .

Szeretem a páromat , ezért azt akarom , hogy neki jó legyen és boldogan éljen , ne kelljen nélkülöznie , főleg a szexuális örömök terén .

2022. jún. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2023. jún. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

- Nem kellett keresni, mert a feleségem megkívánta a legjobb barátomat, le akart Vele feküdni, és ezt a megoldást találta ki, hogy a „szeretkezéseket” ne lehessen (Ne kelljen!) megcsalásnak – de talán még félrelépésnek sem – nevezni.

- A fiúnak 24 cm-es f*sza van, de az csak akkor derült ki, amikor az első hármashoz meztelenre vetkőztünk. (A hosszúsága nem befolyásolt semmit, a kedvesem mindenképpen b*szott volna Vele.) A lényeg nem is a barátom farkának a hossza volt, hanem az, hogy a jelenlétemben megb*szta a nejemet. Egyetlen előnye az volt, hogy a fiú/é/ tovább bírta, mint az enyém, így amire belespriccelt, a merev farkával, előtte már legalább egyszer elélveztette.

- Nem titkolom, izgató látvány volt. (A „soromra” várva, álló szerszámmal hatványozottan.) Nem lettem sem féltékeny, sem irigy, és ezek a hármasok nem befolyásolták kettőnk korábbi házaséletét. (Feleségem punciját, kettesben, változatlanul, naponta megkaptam.)

- Az enyém 17.5/4.7 cm.

- A fiú (is) minden alkalommal el tudta élveztetni a feleségemet. Ha többször előfordult volna, hogy nem, valószínűleg a hármas szex partik is elmaradtak volna.

- Nem számoltam az alkalmakat és az aktusokat.

2023. júl. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Pár8792 ***** válasza:
85%

Sziasztok


Nekem a férjem megnézné főleg ha nagy van neki mert ő mondta hogy akkor biztos hangosan sikitanek

2023. aug. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!