Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha anyósra nyitsz rá véletlen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha anyósra nyitsz rá véletlen mikor a vibrátorral játszik hogy lehet ezt lereagálni?

Figyelt kérdés

Férje meghalt egyedül nem akart élni van egy külön lakrésze nálunk lakik.

Mivel családtag jövünk megyünk mindig egészen mostanáig.

Délután akartam valami kérdezni tőle mentem be hozzá nem is tudom hogy írjam le.Elsőnek földbe gyökereztem mikor láttam utána lefagytunk mindketten majd a programfrissítés után gyorsan kimentem.

Kanapén lábakat szétrakva feküdt a szerszám eléggé rezgőre volt állítva lehet ezért nem hallotta hogy szóltam neki és elég ritmusosan befelé nyomta neki.

Feleségemnek el sem mertem mondani, de pár napig az anyóssal sem beszéltem utána.

Ezt miként kell megbeszélni vagy mit kell egy ilyen után csinálni mert ezután is kell beszélgetnünk csak volt ez.



2020. okt. 30. 15:14
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
"Beszállhatok?"
2020. okt. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Miért ne beszélgethetnétek ugyanúgy tovább, mint eddig? Nincs abban semmi extra, amit csinált...
2020. okt. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Te ennyire prüd vagy? Jajúristenmileszmost? Te még sosem masztiztál? Máskor biztos óvatosabb lesz, te meg nem nyitsz be hozzá, csak ha visszaszól.
2020. okt. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
Ne lacafacázz, dugd meg.
2020. okt. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Megláttad,megy tovább az élet, mindenki szokott masztizni, ez van. Szerintem emiatt ne kerüld, de megbeszélni se szükséges, mert mit mondasz? Láttalak és muszáj erről beszélni? De mit beszéletek? Legközelebb ha mész, kopogj, vagy mondd hangosan a nevét hogy hallja hogy keresed stb
2020. okt. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
13%

Szőrös volt a puncija?

Teljesen meztelen volt?

2020. okt. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
"Bocsánat" utána meg hogy "egészségére mama" :D s legközelebb kopogj. Te mit várnál ha recskázás közben rádnyit? Na pont ugyanúgy reagálj.
2020. okt. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%
Jol nez ki? Kurhato.?
2020. okt. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb, ha úgy teszel, mintha misem történt volna. Nyílván neki is kínos a dolog. Most mégis mit beszélnél meg vele? Hogy láttad, de nyugi, szerinted semmi gond nincs ezzel, felvilágosult vagy?

Ugyan! Az élet megy tovább, minden csoda három napig tart, utána elfelejtik. Úgy viselkedsz vele, mintha nem tòrtént volna semmi és kész. Egy dolog a kivétel: mostantól hangosan kopogsz és csak akkor nyitsz be hozzá, ha szólt, hogy lehet...

2020. okt. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi,ugyanúgy beszélj vele továbbra is.Pár napot sem kellett volna kihagyni,de mindegy.Ne hozd fel a témát neki,fölösleges,és a feleségednek se mondd el.
2020. okt. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!