Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van köztünk olyan, akinek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztünk olyan, akinek az első orgazmusa gyerekkorába törtènt, és véletlenül?

Figyelt kérdés
2020. szept. 29. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, játék közben.

Megijedtem, mert nem tudtam mi történt velem, de nem mertem elmondani senkinek.

2020. szept. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem rendszeresen előfordult általános iskolában, csak akkor még nem tudtam, hogy mi az. Mindig olyan helyzetben jött elő, amikor hirtelen (fel) izgultam, szorongtam. Pl. a tanár diktált, és mivel én lassan írtam, nem tudtam követni és lemaradtam. A tollbamondásból így hiányzott egy-két sor én meg paráztam, hogy jajmilesz. Vagy dolgozatot írtunk és mikor mondta, hogy két percetek van még, nekem meg még 3 feladat hiányzott. Ilyenkor az egész lezajlott kb. 20 másodperc alatt. Nem az egész testemben éreztem, csak lent intenzíven, és lüktetett.
2020. szept. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pubertás korban sokan így élik meg az első orgazmust - s még nem is tudják pontosan mi és hogyan miért történt. A "véletlennél" azért több kell, nem spontán jön, hanem megfelelő izgalmi állapot, vagy éppen ingerlés szükséges hozzá.
2020. szept. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kötélmászas közben jópárszor.
2020. szept. 30. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem férfiként. Arra már rájöttem hamar, hogy nagyon jolesik játszani az álló farkammal. De az orgazmusról semmit sem tudtam. Első alkalommal, mikor összehoztam, nagyon megijedtem. Nem tudtam mi a franc az a fehér szar, ami a fütyimből folyik, zsibbadt a labam a gyönyörtől, stb. De mégis qrva jó volt. 10-11 lehettem.
2020. szept. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan emlékszem, hogy nekem már ovis korombam volt. Véletlen volt, valahogy hason feküdtem és megtörtént. Jó érzés volt, és hamarosan újra át akartam élni, ezért sokat próbálkoztam hasonló pózban fekudni, és csupán a matraccal stimulálni. Néhány alkalom után rászoktam, és már hetente több alkalommal csináltam. Egy darabig büntudatom volt utána, mert azt éreztem, hogy rossz dolgot csinálok, de soha nem beszéltem róla senkinek. Nemsokkal később már fantáziálni is elkezdtem közben, hogy lányok puncijához dörzsölöm. Mindezt 7éves korom előtt, mikor még fogalmam sem volt semmiről!
2020. szept. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok mint a 6-os, csak én úgy is csináltam, hogy a kezemet odaraktam magam alá.
2022. febr. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tesi órán kötélmászás közben és jó volt de kissé meglepett a dolog...

f

2023. ápr. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!