Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sokan vannak akik 20 felett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan vannak akik 20 felett szexelnek először?

Figyelt kérdés

Engem zavar hogy a sulis időszakomból kimaradtak a lányok, biztos jó lehet suli után találkozni, meg nyári szünetet együtt tölteni.

De én akkor elfogadtam azt hogy nekem úgy sem lesz barátnőm mert én visszahúzódó voltam aki úgy sem kell a lányoknak de így utólag zavar.


2020. okt. 31. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
igen
2020. okt. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elő-előfordul, de nem ez a többség.
2020. okt. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Valóban sokan vannak, de szerintem is a többség 20 előtt elveszti a szüzességét. Pláne a mai világba.


De a mártír szerepet (a tipikus “nekem úgyse lesz senkim, senki se szeret, egyedül halok meg”) jobb minél hamarabb elhagyni.

2020. okt. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezen nem kell szorongani, mert egyrészt a fiúk közül többen, mint az emberek gondolnák, másrészt csak egy negatív spirálba kerülsz, és még 30 évesen is szűzen találod magad.


Én se kellettem a lányoknak tini koromban (én voltam a pattanásos jófej, akit mindenki bírt, csak dugni nem akart vele), de 20-on túl jöttek az arany évek, amik visszaigazoltak, elég jó kis sikerélményekkel (ami nem feltétlenül a partnerek mennyiségét jelenti, hanem azt, hogy akit akartam, azt általában meg is hódítottam).

2020. okt. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Van aki 30 meg 40 felett
2020. okt. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem is kimaradtak, úgyhogy a húszas éveim közepén pótoltam (nem a nőzésre gondolok, hanem amit te is írtál, hogy suli után vagy szünetben összejönni, megélni együtt minél több mindent)

igazából leginkább csak amiatt sajnálom, mert egy időben sokat búslakodtam emiatt (nem kellett volna). amúgy viszont sokkal gazdagabb és teljesebb egy felnőtt párkapcsolat. egy alkalmas partnerrel megélhetsz mindent, amit kamaszkorodból hiányoltál, és még egy csomó minden mást is (nekem tökre nem hiányzik a középsulis időkből például a csóróság, vagy az, hogy még a családom nyakán éltem és egy csomó mindenben ők dirigáltak)

2020. okt. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, sokan vannak. Mivel azzal szokás dicsekedni, ha valaki minél hamarabb elvesztette, ezért a szinte csak ilyenekről hallasz. Még akkor is, ha az sem igaz.
2020. okt. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
En is egyetem 1. után vesztettem el. Nem történt az életemben semmi tragédia. Ugyan ott vagyok 30 évesen, ahol a 15 éves már dugó osztalytarsaim. Nincs ezzel semmi baj. Inkább a hozzallasoddal van a baj, h sírankozol és lenezed magad. Önsajnálat soha nem jön be senkinek. Inkább szedd össze magad, a bátorságod és állj neki not keresni, csajozni. Mindenkinek vannak elutasitadok, de majd a 4-5. nő osszejon. Ha nem kezded el, akkor soha nem érsz oda.
2020. okt. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!