Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz fiúk, fantáziáltatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz fiúk, fantáziáltatok arról, hogy milyen lenne ha egy tapasztaltabb nővel szexelnétek először?

Figyelt kérdés

Hány évesek vagytok?

Nem félnétek, hogy hamar elélveztek?

Vennétek óvszert előtte?


2019. máj. 26. 16:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igen

18/F

2019. máj. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

18/F De félnék hogy hamar el élveznék

Igen vennék előtte óvszert

2019. máj. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

En kevesbe tapasztalttal szexelnek eloszor.


35F

2019. máj. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem lennétek zavarban?
2019. máj. 26. 16:10
 5/12 anonim ***** válasza:
16, nem félnék, mert valószínűleg utána egyből kemény lenne :D,sokat szoktam fantáziálni milyen lenne egy tapasztaltabb, lánnyal/nővel elveszteni, és nagyon izgatna.
2019. máj. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én nekem volt dzerencsém 28 évesen még szűz voltam és egy 20 évvel idősebb exprosti vette el

31/F

2019. máj. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én szexeltem már szűz pasival. Jó volt. Nem is az aktus része, hanem hogy én vezettem be. Azóta csinálnám szűz pasival, de nem minden áron

21/L

2019. máj. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egy tőlem 15 évvel idősebb nő vette el a szüzességem 21 évesen.

Egyáltalán nem zavart. Még most is ezer örömmel szexelnék tőlem jóval idősebb nőkkel (40-45 is szóba jöhet).


Érdekes módon nem élveztem el hamar. Valójában az ellentése volt a gond, még akkor is bírtam, amikor már rég kérte, hogy élvezzek el.


Ő biztosította az óvszert, meg ő is húzta rá :D


Szóval a lényeg, a kérdésre adott válasz: IGEN. És még most is igen.

Mostanában is szoktam fantáziálni, hogy pl egy 40 körüli nő elcsábít és „megrontja a fiatal kis lelkemet” azért, hogy saját buja vágyit kiélhesse az én fiatal testemen.


22/F

(a fent említett nőn kívül mással sajnos még nem szexeltem)

2019. máj. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kérdező te lány vagy v fiú?
2019. máj. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem szinte minden tapasztalatlan fiú erre vágyik, nem egy szintén tapasztalatlan szűz lányra. Csak azért elég kevés nő vállalná be. Én sem szívesen, szeretem, ha a férfi tudja mit kell csinálni.
2019. máj. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!