Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy amugy kiemelkedoen jol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy amugy kiemelkedoen jol mukodo parkapcsolatban ki maradna egyutt olyan lannyal aki hazassagig meg szeretné őrizni a szüzességét?

Figyelt kérdés
Én együtt maradok vele mert még tetszik is a gondolata és én is így akartam (volna, de nekem nem jött össze), nem ilyen jellegű a kérdés. Csak kíváncsi vagyok hányan mennének bele rajtam kívül.

2020. okt. 31. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Menj bele! Ha nem jön össze, legfeljebb dobod az esküvő után. Aki hülye, vállalja a következményeit!
2020. okt. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Én nem! És ha a házasságkötés után derül ki, hogy szexuálisan nem illünk össze, akkor mi lesz?

Elválunk, nyitott házasságban élünk, vagy együtt maradunk egy életen át boldogtalanul a meg nem élt vagy kielégítetlen vágyak miatt?

Nem élünk már a középkorban! Ez így hülyeség!

2020. okt. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%

Én igaz nő vagyok de azt gondolom, hogy nem a vágy tartja össze a házasságot.

Egy fantasztikus plusz ami kiteljesíti a férfi és nő közötti köteléket de nem ez fogja a gyökereit adni a kapcsolatnak.

Nagyon sok sikert kívánok és kitartást mert szerintem megéri.

2020. okt. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 mh.. válasza:
36%
Én nem. Túl fiatal vagyok ahhoz hogy elkötelezzem magam ilyen dologra (17). Meg úgy alapból sem szerintem
2020. okt. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
A kiemelkedően jó kapcsokat egyik eleme a szex. Nem akarja az ember kielégületlenül tengetni az életét.
2020. okt. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Csatlakozok az 5. hozzá szólóhoz! Igen is fontos egy kapcsolatban a szex! A jó szex. ez teszi még erősebbé a kapcsolatot.
2020. okt. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

Semmiképp. Az ilyen logikátlan, buta, dogmatikus, hitszerű felfogás nem az amit életem párjától elvárnék.

Nem mellesleg jó lenne tudni milyen dugni a csajjal.

2020. okt. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
Ilyen felfogással semmiképpen nem lenne a feleségem. Aztán, ha kiderül, hogy nem jó nekünk egymással a szex, jöhet is a válás. Nem a századfordulón élünk,ilyen szempontból a nagyszüleink kora már lejárt.
2020. nov. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!