Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyorstüzelés. Hogyan győztétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mh.. kérdése:

Gyorstüzelés. Hogyan győztétek le?

Figyelt kérdés
Személyes tapasztalatokra, tippekre vagyok kíváncsi. Ti hogy győztétek le?

2020. okt. 31. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Próbáltam nem a savanyú talp illatra gondolni.
2020. okt. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ertem xd
2020. okt. 31. 17:05
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szex közben másra koncentráltam, gondoltam. Ha úgy éreztem hamar elmegyek akkor kivettem és vártam fél percet.
2020. okt. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sokat gyakoroltam szexeltem nővel.Elszorítás egyik kezemmel a makk alatt és másik kezem ujjaival nyomtam a farkam töve alatt alul.Lüktetett minha lőtte volna de nem jött semmi.Utána vissza a punciba.Gondolatelterelés.
2020. okt. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16%
Szerencsére nem kellett legyőznöm, világ életemben sokáig bírtam. Ami azért nem midig előny, de legtöbbször igen.
2020. okt. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyszerű: nem győztem le. Csajozni se merek már miatta.
2020. okt. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nézni kell közben a nő reakcióit hogy eljuttasd az orgazmusig. Ez elég figyelmet biztosít hogy ne menj el :D
2020. okt. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Többször szexelünk egymás után.

Másodjára meg harmadjára már sokáig tudom csinálni és jobban tudom szabályozni.

Elsőre nem tudok vele mit kezdeni én sem, mert ha sex közbe ez miatt megállok akkor párom teljesen kiakad.

Így jobb ha egymás után többször szexelünk.

2020. okt. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Roman00SA ***** válasza:
En sem tudom legyozni
2020. nov. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gyakorlással. Nem igaz, hogy nem érzed jó előre, mikor fog jönni a magömlésed. Nem igaz, hogy olyankor nem tudsz az ingerléssel leállni, vagy a partnert leállítani. Nem igaz, ha elég edzett a záróizmod, nem barod vele visszatartani, akár a vizeletet. Ha gyenge vagy, akkor meg szörítsd el kézzel, ahogy írják. Ezek után pár év gyakorlás után el tudod nyújtani akár 20 percig is. Sőt. Ameddig akarod. Semmi nem írja felül az akaratod, ha te magad uralod a záróizmodat.
2023. jún. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!