Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, ti hogy tekeritek le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti hogy tekeritek le az óvszert a farkatokon?

Figyelt kérdés
A leírás szerint csak le kellene görgetni, de nekem ez így nem megy, mert szorul, csak az ujjaimmal széthúzva tudom lehúzni. Most vettem XXL-es verziót, ami 5,6 cm átmérőjű, de még ezzel sem megy... :D Én csinálok rosszul valamit, vagy nézzek valahol nagyobbat?

2020. nov. 1. 02:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az 56-os óvszer normál méret, nem XXL. Kellene venned egy cm-t, és lemérni, nézz itt körül.

[link]

2020. nov. 1. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A bolti óvszerekkel az általad leírt módon tudom én is letekerni. Vegyél egy nagyobb mysizet és azzal már tényleg csak görgetni kell
2020. nov. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyébként nem tudom hogy van az 56 mm átmérő. Nekem a farkam a tövénél nagyon nagy jóindulattal is csak 45 mm, mégis szó szerint feszegetni kell, hogy felhúzzam. De inkább nagyobbat sem jó venni, mert akkor mindig az az érzésem van, hogy csúszik le, az nagyon zavaró.
2020. nov. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!