Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak milyen érzés nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak milyen érzés nektek úgy szexelni, hogy a nő hüvelyében van még más is a farkatokon kívül?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem azt, hogy felteszem a vibrációs tojásom vagy a jóni tojásom és mellé teszi be a pasi a farkát, így teljesen ki vagyok töltve és mélyebb hüvelyi orgazmusom lesz, hogy két irányából kapom a stimulációt.

2020. szept. 27. 09:02
1 2
 1/12 Lazy Lover ***** válasza:
95%
Még nem próbáltam de biztos jó lehet
2020. szept. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Írj nekem :)
2020. szept. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#2 mit szeretnél, amit itt nem tudsz leírni?
2020. szept. 27. 10:04
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a passi le tudja gyozni a komplexusait, akkor kvajo!
2020. szept. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Olyant csináltunk, hogy a farkam mellé betoltuk a vibrátort is, de az már fájt, hiszen mégiscsak egy kemény dolog nyomta.

A kitöltésről meg csak annyit hogy szerencsére elég vastag vagyok, így a nők segédezköz nélkül is ezt mondják. 😉

2020. szept. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5 eddig elkerültek a kis méretű pasik, javarészt átalgosnál nagyobb méreűekkel szexeltem. Szerencsére a hüvely rugalmas, kellő izgatás hatására nagyon könnyen tágulok. Talán egy lekvárhoz tudnám hasonlítani akkor a hüvelyem.
2020. szept. 27. 10:07
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
#6 Igen ezt én is tapasztaltam, hogy csak az első 3-4 alkalomig gond a méretem. De nekem ugyanez a tapasztalatom az anállal is. Sokáig füztem a párom, hogy próbáljuk már ki, vettem tágítót meg vibratort is segítségül, nem titkon azért, mert az első partnerem igencsak jó szűk volt, talán mert aerobikozott. De mikor belement, akkor annyira ellazult, hogy még gyengébb volt az érzés mint punciban. Viszont vele inkább azt szoktuk csinálni, hogy lovagol és a popsijába dugom a vibrátort, az mindkettőnknek jó volt.
2020. szept. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

Hát én szoktam csoportos szexben részt venni, több férfi egy nő felállásban.

A punci-popsi az nem olyan nehéz, csak meg kell találni azt a pózt, hogy az alsó tudjon mozogni, a fölső pedig popsihoz férjen, inkább ezt szereti az egyik állandó partnerünk, de csináltunk duplapuncit is.

Mivel én voltam alul, sokmindent nem láttam abból ahogy berakta. Ugyan olyan meleg volt a farka mint a punci és szorosabb lett a helyzet, a farkam egyik oldalát nyomta, miközben nehéz volt bent tartani az enyémet, folyton ki akart csúszni. Gumi volt rajtunk, így pontosabbat nem tudok mondani, majd talán egyszer gumi nélkül is lesz benne részem.

35/F

2020. szept. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Bár nő vagyok, de talán válaszolhatok én is, nekem volt olyan hogy a volt barátom betett a farka mellé egy vibrtátort is, nekem nem volt különösebben jó érzés, inkább már feszített, őt izgatta.
2020. szept. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
Kipróbálnál 2 pasit a puncidban?
2020. szept. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!