Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire értetek egyet abban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire értetek egyet abban amit ma olvastam, hogy a nők 15 től 20 éves korukig szexelnek partnereik 95 százalékával?

Figyelt kérdés

2020. nov. 1. 15:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Ezt az UFO-magazinban olvastad, ugye?
2020. nov. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen, te is olvasod? Nem hülyegyerekeket kérdezek
2020. nov. 1. 15:45
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyénfüggő de szerintem túlzás. Én magasabbra tenném.
2020. nov. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Amúgy ezt hol olvastad a 4chanon? Az r9k vagy pol boardon? Ott szoktak ilyen baromságokat írni anekdotális bizonyítékok alapján.
2020. nov. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem ez nagyjából igaz lehet. 15-20 év között kiélik magukat és 20 fölött (sztem kb 25éves korukig) azért már érettek annyira, hogy ne szexeljenek mindenkivel és találnak egy olyan párt, akihez ragaszkodnak.

Ezt a 95%-ot lehet kicsit lejjebb vinném. Amúgy ez sztem igaz lehet a fiúkra is.

24F

2020. nov. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Upsz, én cáfolom, most kiszámoltam: partnereim 28%-ával feküdtem le 20 éves koromig. Utána kezdődött csak a buli :)
2020. nov. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%

Hmm, szerintem is durva sacc a 95%.

Oké, rám igaz, mert 17 évesen (szüzen) összejöttem a jelenlegi férjemmel, aki fél év után lefeküdtünk. Ugyanakkor ha elgondolkodok az ismerőseimen, van olyan aki 20 alatt nem csinált a kb 3 pasijával (talán 3 volt, de lehet 4), mert nem érezte magát készen egyik párkapcsolatában sem. Na meg persze van vallásos ismerősöm (pedig nem jártam semmilyen vallásos közösségbe) akik házasság után vesztették el, ami jócskán 20 fölött volt. Az egyik ilyennek a családja nem is engedte egyik tangjának (mármint nővérének és húgának) se, hogy egyetem befejezte utánig randizzanak bárkivel is.

Szóval már így megbomlik a statisztika.

2020. nov. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

19 vagyok, szűz. Június végén leszek 20, és nem kell nagy jövendőmondónak lennem ahhoz, hogy tudjam, addigra is szűz leszek.


12 éves korom óta kiborítóan normálisan működik a libidóm, amitől alapvetően máig meghülyülök, de közben azt is tudom, hogy nekem a szex téma mindig komoly volt, pedig távol állok a vallástól. Egyszerűen komolyan veszem, és csak azzal szeretném csinálni, akit mélyen szeretek, szerelmes vagyok, párkapcsolatban vagyok vele.


Ilyen pedig nem volt, talán nem is lesz.

2020. nov. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

Ez ugyanolyan alapigazság lehet, mint a férfiak 20%-a dugja a nők 80%-át.


Kell hozzá némi filozófiai (elvont) gondolkodás, a Platóni magaslatokat az ókori pórnép ugyanúgy nem értette, mint a 21. századi pórnép.


Én értem, hogy mire gondolsz, ennél fogva tudom, hogy az életkor is relatív, mindenkinél máskor kezdődik a kiélős szakasz, illetve a százalék sem kőbe vésett érték, némi szórással értelmezendő.

2020. nov. 3. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez a 80 20 szabály nagyon jó csak nem párkapcsolatokra. Nem tudom hogy jön ki a matek. De ebből kiindulva Csanád már átment a te barátnődön, meg irodista István csúnyácska túlsúlyos feleségén is. Kapasbol itt felborul a logika
2020. nov. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!