Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyeim! Hetero férfi vagyok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim! Hetero férfi vagyok. Hogy kellene megoldani a helyzetet, ha a párom nem kívánja, hogy kényeztessem odalent?

Figyelt kérdés
Eddigi párkapcsolataimban magasztaltak, hogy nagyon profi vagyok benne. Szeretem is csinálni nagyon. Kitartó is vagyok benne, ha nehezen menne. De mostani páromnál nem tudom mit tegyek. Fél éve vagyunk együtt, és nagyon nehezen tud kielégülni is. Ha elkezdem, akkor egy idő múlva elég neki, nem tudja úgy élvezni, sőt nem jó már neki. Ilyen még sosem fordult elő eddigi kapcsolataimban soha. Tanácsok?

2020. nov. 1. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Kényeztesd odafönt.
2020. nov. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy neki másra van szüksége (más technika).

Próbáld megkérdezni, hogy ő hogy szokta magának, esetleg mutassa meg, hátha tudsz belőle tanulni.

2020. nov. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Ezekszerint nem vagy profi.....
2020. nov. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Szintén nőnemű vagyok, és szintén rühellem az orális szexet.

Kicsit sem élvezetes, és inkább lennék akkor bárki más valahol rohadtul máshol.

Ha nem szereti, nem szereti, minek erőlteted?

2020. nov. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálam se sokra mennél a nyelveddel. Azt szeretem, ha alaposan és hosszan meg vagyok dugva.
2020. nov. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kérdezd ki közben, hogyan élvezné. Biztos neki máshogy lenne jó, mint ahogysn csinálod.

23n

2020. nov. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Attol fugg. Beszeltetek rola es azt mondta o ezt nem annyira kivanja? Marmint korabbi kapcsolataiban se szerette? Mert akkor ezt el kell fogadnod, vannak ilyen nok. Pl en is ilyen vagyok, aki jol nyalt en azzal se igazan elveztem, igazabol nem erzek semmi izgatot ebben. A szexet viszonyt nagyon elvezem, azzal nincs gond. Volt olyan, akinek bantotta az egojat hogy nehezen elvezek el, de ezzel mit kezdjek? Van akinek nehezen megy/egyaltalan nem megy. De ha neki jo es kielegito a szex igy is akkor ne magaddal es az egoddal foglalkozz...

Amugy meg csomo mas dologgal lehet oromet okozni az agyban. Ha neked nagyon hisnyozna az oral, megbeszelhetitek hogy neha csinalhasd neki egy kicsit. Az ellen nem hiszem hogy lesz kifogasa. De akkor se akard fel oraig nyalni es azt hogy igy elvezzen el! Mert nem fog tudni.

B) verzio: ha nem arrol van szo hogy sose szerette, nem mondta hogy az elozo kapcsolataiban is ilyen volt, akkor viszont lehet hogy nem csinalod olyan jol. Lehet masoknak bejott a technikad, de o mast szeret. Akkor viszont segitenie kell hogyan csinald. Beszeljetek meg vagy kozben kerd hogy iranyitson. Hatha igy jobban kitanuljatok egymast

De ha az elso verzio a helyzet, akkor el kell dontened hogy felre tudod e dobni az egod ebben es nem azon stresszelsz hogy nem elvez el es hogy te mekkora kiraly vagy nyalasban o megse elvezi.. es hogy elfogadod hogy o ilyen es te nem fogod megkapni ezt tole mert nem elvezi VAGY szakitasz es keresel olyat aki szereti a nyalast hamar az egodnak ez annyira fontos..

Viszont a szex az oromszerzesrol szol. Ha temagaddal foglalkozol, nemlesz jo a szex. Ha neki mas elvezetre van szuksege akkor add meg azt neki, ne csak magaddal foglalkozz..

2020. nov. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"Amugy meg csomo mas dologgal lehet oromet okozni az agyban."

Mesélj, mire gondolsz...:)

Az A) verzióról van szó. Az előző párkapcsolataimban volt aki 2 perc alatt a csúcson volt tőle. Volt aki negyedóra alatt sokszor a csúcson volt, már nem is tudta számolni. A technikám tuti hogy jó. :) Kizárt hogy ezzel gond lenne. Párom mesélte, hogy az előző kettő kapcsolatában sosem kapott ilyet, sőt nem is kapott ennyi törődést senkitől. Van olyan póz, amikor sikerült neki néha csúcsra jutni. Akkor ezek szerint úgy kell próbálkozni.

Engem zavar (talán az egomat), ha nem sikerül a csúcsra juttatni. Azért, mert én nagyon odaadó vagyok, fontos hogy a partnerem jól érezze magát. Nekem is fontos lenne, hogy nekem is jól csinálja, ha ő foglalkozik velem a szájával. Sajnos az sem olyan, amilyen kellene. Egy korábbi kapcsolatomban az annyira jó volt,....de mára csak emlék. Szeretem a páromat, és ennek ellenére vele tervezek hosszútávra. Ez van.

2020. nov. 2. 06:03
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Mint ahogyan írták már előzőkben is, kérdezd meg, beszélgess el erről vele.

Nagyon sok kapcsolat, a nem megbeszélések miatt jut zátonyra.


Vannak nők, akik nem kedvelik az orális sexet, ha nekik csinálják és Ők sem szereti csinálni másnak.


Szinte minden a fejben dől el, így ez is.

Lehet, feszélyezi ez a barátnődet?

Előfordulhat, hogy érzékeny odalent.

Vagy pont fordítva, érzéketlenebb a csikója, mint az áltag nőnek.

Nem vagyunk egyformák, kinek mi a jó, és kinek mi jön be, ez néha talány.


Írod: ” Párom mesélte, hogy az előző kettő kapcsolatában sosem kapott ilyet, sőt nem is kapott ennyi törődést senkitől. Van olyan póz, amikor sikerült neki néha csúcsra jutni. Akkor ezek szerint úgy kell próbálkozni.”


Engem ez arra enged következtetni, hogy az előző kapcsolatban csak a pasik évezték a sexet és nem érdekelte őket a barátnőd.

De az is lehet, hogy nem boldogultak a helyzettel.


Mivel írod, hogy: ” Van olyan póz, amikor sikerült neki néha csúcsra jutni.”

Vagy is gondot okoz Neki a csúcsra jutás is!

Mivel a legtöbb férfi nem tudja szétválasztani a magömlését az orgazmusától, így ez egyfajta születési képességük.

Nem így van a nőknél. Nekik az orgazmust tanulniuk kell!

Van akinek ez semmiség, de néhányuknak gond!

Voltak nők, akik úgy élték le az életüket, hogy sohasem volt orgazmusuk. Most is sok nőnél van ez így, sajnos.

Ezt a problémát visszalehet vezetni akár, fizikai okoktól kezdve, a lelki okokig!

De lehet, hogy csak nehezen érez rá, mi lenne a jó Neki.

Nem mindig összefüggő, de meglehet, hogy fiatal és tapasztalatlan?


Volt ismerősöm, kinek hasonló problémái voltak. Nála a probléma oka a zavaró körülmények és környezet volt. Nem tudott lazítani.


Igen! Jó ki induló, amit említettél, úgy kell próbálkoznod, amivel sikerül Őt csúcsra jutatni.


Beszéld meg vele alaposan, az Ő és a Te problémádat.


Üdv


51/F

2020. nov. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kevés hozzám hasonló van, de én az előző kapcsolatomban összeszedett gátlások miatt nem mennék bele a kapott orálba. Szopni szeretek, de nyalás közben nem tudnám magam elengedni így meg nem is mennék el.

Szerintem a barátnőddel kéne leülni beszelni, az ego dolgot meg engedd el ha amúgy minden más rendben van a kapcsolatotokban: akar jó vagy akar nem, biztos nem zavarja.

30n

2020. nov. 7. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!