Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Manapság melyik korosztály...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság melyik korosztály kapható általánosságban könnyebben szexre?

Figyelt kérdés
14-16, 20-25, 30-45=

2020. nov. 3. 02:50
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
? *
2020. nov. 3. 02:50
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
A három közül? Valószínűleg a 20-25 éves.
2020. nov. 3. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
30-45
2020. nov. 3. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
30-45
2020. nov. 3. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Pedig sokszor hallom, hogy már a 14-16 éves korosztály is javában benne van a témában.
2020. nov. 3. 03:18
 6/15 anonim ***** válasza:
17%
A mai generáció kevesebbet szexel mint az eggyel előbbi
2020. nov. 3. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
A 14-15 évesek többsége szűz, a 16-18 évesek meg éppen csak bontogatják a szárnyaikat az első komolyabban vett kapcsolatukban, legalábbis én ezt tapasztaltam a környezetemen, és nem vagyok olyan sokkal idősebb, hogy azóta fenekestül felfordulhatott volna a világ. Persze tudom, nagy divat mantrázni, hogy "ezek a mai fiatalok már általánosban túl vannak nyolc partneren", de a valóságban azért nagyon nem ez a megszokott.
2020. nov. 3. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%

Attól függ, hogy te hány éves vagy. Én szívesen lennék mai 15 éves.


Amúgy CSAK szexre a 20-25, de jól is kell hozzá kinézned, bár ez a kérdés szempontjából bármely korosztályban evidens.


A tiniket könnyebb felszedni HA TE IS tini vagy, mutatsz neki 3 vicces TikTok videót és már kézenfogva sétáltok a suliudvaron, már attól menő rosszfiúnak számítasz, ha a nővéred dohányboltban dolgozik és tudsz intézni cigit meg piát. Viszont ebben a korban még sokan az illúziókban élnek, hogy mekkora szerelem lesz.


A korai huszonévesek (bár én ezt a korhatárt levinném olyan 17-24-re) már túl vannak több csalódáson, van némi élettapasztalatuk, de nem sok, viszont a kapunyitási pánik miatt ezerrel próbálnak mindent belesűríteni az életbe, ami az élmények hajszolását illeti. Szóval emiatt laza szexuális dolgokra ők kaphatók a legjobban, de legtöbbször a köreikben kell mozognod, például egy szakra jársz velük egyetemen, HÖK-ös vagy meg ilyenek.


30 fölött maximum annyiból lehet könnyebb, hogy akkor már nem várják el annyira a nők a játszmázást, jobban lehet nyílt lapokkal játszani, de ebben a korban meg már azért nehéz, mert vagy eddig karriert épített a nő és most komoly társat akar, vagy a biológiai óra és gyereket akar és emiatt kell neki komoly társ, nincs ideje játszadozni, esetleg MÁR van gyereke (akár több is), akkor meg lehet, hogy emiatt frusztrált, hogy "na még mit nem, hogy nekem csak ennyi JÁR, hogy megdugjanak" és ezért nem tudod becserkészni.


Persze stabil férj mellett kavarászó szeretői alapanyagok szép számmal vannak ebben a korosztályban, de ahhoz külön gyomor kell...

2020. nov. 3. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50-60
2020. nov. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ahol friss a szerelem
2020. nov. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!