Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A Rosszlányok valós neve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Rosszlányok valós neve kiderítése menne valakinek?

Figyelt kérdés
Nézelődtem a Rosszlányokon, és egyszer csak megláttam egy csajt aki nagyon megtetszett. Nem szeretném felhivni egyenlőre, meg próbálnám kideríteni a valós nevét, hatha többet érek azzal ha eljátszom hogy nem tudok a "munkajarol". Szóval, vannak róla lementett képek, amik közt van olyan ami igazabol fb rol leszedett képnek tűnik, tehát fent lehet ott is a valós profilján. Google kép alapú keresés kilőve. Valaki tud segíteni? Meg van 2 telefonszam is, az egyik a rosszlányokon szereplő, a másik egy szexhirdetéses oldal, ezt kép alapján dobta ki.

2020. nov. 4. 09:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hol a kép?
2020. nov. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hívd fel a mobilszolgáltatót, esetleg a telefonszám alapján megmondják, hogy ki a tulaj.
2020. nov. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Vagy viberen beírod a számát, ott volt olyan hogy más neve volt mint a rosszlanyokon..
2020. nov. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%

Aham... Kell ingyenpunci, kapcsolatra és közben hazugságon alapulna az egész? Nem tudom eldönteni, hogy szanalmas vagy, vagy simán pszichopata...


Én is megdugnek onnan jópar csajt, de annyi pénzem nincs, viszont nem trükközök így.


Ha biztosan tudni akarod mi a neve, menj el rendőrnek, kérj időpontot, majd igazoltasd...

2020. nov. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Lefordítom érthetőre: nincs pénzed és/vagy sajnálod rá, de azért megdugnád, és most facsebukkon keresed hogy ráírhass. Mekkora szánalmas lúzer...
2020. nov. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem beszélve, hogy ezek a lányok okkal hirdetnek álnéven és okkal tartják távol a magánéletüktől a témát.
2020. nov. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A barátnőm is prostiként dolgozott, amíg össze nem jöttünk.

Egyik férfi sem érdekelte, teherként élte meg, ha hívták és ha még most is keresi (van ilyen fazon), akkor kifejezetten kerüli, hogy beszélnie kelljen egy ilyen pasival. Megmondta, hogy ha felveszem, a nevét ne mondjam, mert ezek az emberek megkeresik facebookom és zaklatják.

Szóval kérlek, ne keresd azt a nőt. A hócipője tele lehet az ilyen pasasokkal. (Mi mindketten nők vagyunk, de el se tudom képzelni, mit élhet meg egy ilyen nő. A férfiak rákényszerítik, amit akarnak, mert fizetnek érte...)

2020. nov. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Minden megoldható!
2020. nov. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Megvan már?
2020. nov. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Linkeld be, megnézzük, mit tehetünk...
2020. nov. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!