Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen már az, ha az ember...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen már az, ha az ember lánya odaadja magát egy férfinak, és amikor végzett, csak annyit mond: " Hát kislány, ezt még gyakorolni kell, de majd én kitanítalak"? 18/l

Figyelt kérdés
2020. nov. 4. 15:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem, nem azt mondom, hogy a lány a rossz ebben a történetben, de lehet, hogy talán nem egy jöttment bunkónak kellett volna odaadnia magát, 10 perc ismerkedés után.
2020. nov. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Manipulálni akar, kihasználni.

Ha elment, akkor már azt jelenti, hogy közepesen teljesítettél, és nem kell zavartasd magad. Nem tartozol neki semmivel.

2020. nov. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Fuhh egy csávó kb pont hasonló stílusban beszélt velem, ezért nem adtam oda magam neki:D Tuti jóval idősebb nálad gondolom, és nyilván bejössz neki, de néha játssza az agyát, mintha neked kéne küzdened érte, közben ez igazából fordítva van:) Ezért én le is léptem mielőtt lett volna bármi
2020. nov. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Az "olyan" hogy a pasi egy öntelt, magát übercsászárnak képzelő beképzelt f.sz. Az hogy te nem tudtál eljutni a csúcsra gondolom a fickó szerint csakis a te hibád.

Tegyél neki egy szívességet - ha ennyire királynak érzi magát akkor mást fárasszon, te meg ne kezdj a jövőben idiótákkal és keress normális pasit aki rád figyel és nem magától van elszállva.

2020. nov. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, kicsit idősebb valóban.
2020. nov. 4. 15:40
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Gratulálok a választásodhoz... Szóval kerestél egy barmot, akivel normális kapcsolatod sincs, és ő volt az első szexuális partnered? Csak így tovább, lesz ez a "kapcsolat" még rosszabb is. ;)
2020. nov. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen. 41 éves.
2020. nov. 4. 16:01
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
Ez egy bunkó, dobd ki és eleve ne ismerkedj ilyen hozzád képest vén f...sszal!
2020. nov. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
Hát én 41 évesen kérek elnézést... Ez illetlenség lehet hogy nincs önbizalma és azt gondolja ha téged "lealáz" akkor neki jobb lesz. Én is volt hogy elengedtem megjegyzést amikor a lány kérdezte (fiatalabb) hogy mit gondolok milyen velem a szex? És annyit mondtam hogy "eddig nem volt panasz rám" de utána mondtam is neki hogy rossz volt a kérdés mert vagy kipróbálja ha érdekli, vagy akkor igazán nem is érdekli.
2020. nov. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%
Talán csak gyakorolni kell :D
2020. nov. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!