Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik a rosszabb: soha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a rosszabb: soha nem lenni bombanővel és vágyni rá egész életedben, vagy rövid ideig lenni bombanővel, aki után majd szenvedsz és senki se lehet elég jó utána?

Figyelt kérdés

2020. nov. 5. 06:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Ha optikaikag bomba nem biztos, hogy szeretkezni is olyan nagy szám lesz vele. Próbáld ki
2020. nov. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
A külső csak kb fele az élménynek. Egy átlagos csaj aki odaadó és izgalmas, sokkal többet ér.
2020. nov. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
56%

Röviden a kérdésed: nincs bombanő és nincs bombanő, vagy volt bombanő, de az is rövid ideig.

Ez mind rossz, ha azt nézzük hogy bombanő kell.

2020. nov. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Miért neked nem kell bombanő?
2020. nov. 5. 07:05
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
Nekem olyan kell akivel jól kijövök, sokat nevetek, akit szeretek. A csajok vannak extázisban a külsővel. Én leszarom, hogy bombanő, ha egyszerűen üres és beképzelt.
2020. nov. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%

Nekem az a csaj kell aki bejön, akibe beleszeretek. Ha ő van, akkor senkit nem érdekel bármilyen bomba nő. Ha ő nincs, akkor van hiányérzet, szenvedés. Könnyebben elfogadnám, hogy hagyjam, ha együtt lennénk és latnám h nem működik, mint így vágyni rá, hogy nem vagyunk együtt.


Az megint más kérdés, hogy kinek mi számit bomba nőnek...

2020. nov. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként is, mindenkinek más a "bombanő".
2020. nov. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Volt bombanőm. Egy nulla volt vele a szex egy fadarab, olyan mintha guminőt dugtam volna.

Eddig a legjobb egy kis csúnyácska, átlagos testtel. Huuuu ma is róla fantáziálok.

2020. nov. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
60%

Nem ertem mit rugoztok azon hogy kinek mit jelent a bombanő. Ostobák. Hipotetikus kerdes, valaszold meg az alapján hogy neked mit jelent es mi szamit álomnőnek, es ne okoskodjatok..


A kérdésre: inkább az utóbbi, hiszen az valamilyen fokú beteljesüléssel jár. Sokkal jobb, mint ha sosem éled át amit szerettél volna. Mondjuk èn voltam mar (szamomra) sok bombanővel, a baratnom is az, es utana semmi csalodottsagot nem ereztem.

2020. nov. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Ó barátom, bocs de ha meg tudsz dugni egy bombanőt akkor leállnál ezen filózni, nem pedig megdugnád? Az emberek 99%-a inkább megdugná és majd utána gondolkodna.

Amúgy ahogy fent is írják, mindenkinek más a bombanő, s attól hogy csinos valaki még lehet egy fap.na az ágyban amin egy tüzes, szenvedélyes átlagos csaj bőven túltesz.

2020. nov. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!