Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik a rosszabb: soha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a rosszabb: soha nem lenni bombanővel és vágyni rá egész életedben, vagy rövid ideig lenni bombanővel, aki után majd szenvedsz és senki se lehet elég jó utána?

Figyelt kérdés

2020. nov. 5. 06:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%

Majd ha felnősz megtudod a választ a kérdésedre

N

2020. nov. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Nekem csak bombanövel megy, mert én is bombapasi vagyok, csak tönkretettek és már nem vagyok olyan bomba, de a belsö igényeddel nem tudsz mit kezdeni, ha egyszer szerencséd volt egy igazán szép nöhöz az lesz az átlag mérce számodra, nem fogod tudni lejjebb adni, mert a tudatod tudja, hogy többre vagy képes, ez egy ördögi kör, ezért is van sok 40-es egyedül, mert tapasztalta az igazi kánaánt.
2020. nov. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

kérdező, úgy kellett volna fogalmazni, hogy "olyan nő, akivel bomba jó a szex"

mert most mindenki attól érzi magát jó embernek, hogy egy jó testű, de ostoba fadarabot képzel maga elé (akit persze, hogy nem hiányolnak)

2020. nov. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

a kérdésre válaszolva: szerintem nincs jelentős különbség.

az egyik esetben benned marad az emlék, milyen király volt a szex bombanővel

a másik esetben benned marad a kíváncsiság, hogy milyen lenne a szex bombanővel

2020. nov. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha vágysz valamire, jobb, ha megtapasztalod (akár csak rövid ideig), mint ha örökké vágy marad.
2020. nov. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
25%
Rajtam sokat segített, hogy elmentem 2 fizetős, bombacsajhoz: nagy cici, szép arc, bomba segg. És engedtek is mindent. Nagyon sokat számított, hogy ki tudtam elni magam rajtuk, foghattam végre jó nagy ciciket, stb. Mert sajnos eddig csak átlagosabb alkatú csajokat tudtam összeszedni, akik persze nagyon szépek, de mégiscsak kiváncsi az ember mindig, milyen egy nagy hatalmas fenék és 2 hatalmas cici. 24f
2020. nov. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Volt bombanő az életemben, és még az ágyban is teljesen jó volt. Mégis, annyira más volt az érdeklődésünk, a gondolkodásunk, a véleményünk, hogy fél év együttélés végén beláttuk, hogy nem vagyunk egymáshoz valók. Nem volt köztünk soha hangos veszekedés, barátságban váltunk el, és nem maradt bennem semmi olyan, hogy más nem lehet elég jó, sőt.

Megmaradt az emlék, hogy mindenki dicsérte, milyen jó nőm van, és persze ez jólesett.

2020. nov. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
75%

17, ez jó story, szerencsére nekem is volt olyan bombanöm, aki megértett, de külföldre költözött.

16, a bombanö pl. szubjektív, mert én meg utálom a nagy melleket.:)

2020. nov. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
23%
Ha megkapod utánna már másra fogsz vágyni!
2020. nov. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szép tányérból nem laksz jól. Mondjuk üresből se szóval inkább legyek rövid ideig bomba nővel de akkor azt ki is használom ;)
2021. febr. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!