Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kell elképzelni azt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell elképzelni azt, amikor egy nő megerőszakol egy férfit?

Figyelt kérdés

A kérdés elméleti, mivel nőként habár hallottam ilyen esetekről, reálisan nem tudtam elképzelni a szituációt.

Elméletileg ha egy férfi nem élvezi az aktust lelankad, nem? Így pedig nem tud sor kerülni magára a szexre, nem?

Ti hogy képzeltek el ezt az esetet?



2020. nov. 5. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem volt 1 esetem, persze nem így élem meg, de attól ha megnézzük mondhatjuk annak


nagyon fáradt voltam, de sokszor erotikus álmom van és beindulok, kemény leszek, az exem meglovagolt 1 ilyen esetnél (legalábbis 1-ről biztosan tudok :D)


régen olvastam 1 cikket arról, hogy volt olyan nő aki fogva tartott 1 férfit pár napig, gyógyszert adott be neki (valszeg viagrát) és kihasználta a helyzetet

2020. nov. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Attól, hogy nem élvezi, a cerka még tudja önállósítani magát. (A megerőszakolt nő is benedvesedik, ezt nem tudja szabályozni.)
2020. nov. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Williamspear ***** válasza:
44%

Megerőszakolás itt szerintem csak erős birtoklást, birtokba vételt jelenthet...

Nekem egy vadmacska a Bach kantátát kottázta a hátamra úgy hogy bizonyos taktusoknál véres volt...

2020. nov. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
Sosem értettem ezt az egészet férfiként én sem. A nő ott kapálódzik előtten, le kell fogni, fogalmam sincs hogy lehet keményen tartani a farkam így. És hogy a nő miért szenved el ekkora traumát ettől? (nem rosszból kérdezem, komolyan nem értem).
2020. nov. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nők, akik sakkban tudják fizikailag tartani a férfit, innentől kezdve már nyert ügye van a nőnek.
2020. nov. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Dagadt 120 kilós kolleganőm leitatott, lehet rakott egy viagràt a piàba mert àllt a cerka. Mondta hogy aludjak nàla. Filmszakadás, reggel mellettem feküdt meztelenül. Azt mondta semmi nem volt, de a parkam totál pinaszagú volt. Ezt a szagot nem lehet ösdzetéveszteni.
2020. nov. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Sok férfi vágyálma, hogy nők "erőszakolják" meg, őket nagyon nehezen lehet. Szerintem kb nem is. Mert jujj duci volt... megérdemled :D
2020. nov. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
"És hogy a nő miért szenved el ekkora traumát ettől? (nem rosszból kérdezem, komolyan nem értem)." Mit nem értesz? Megfélemlítenek, fájdalmat okoznak, összetörnek, és örökre benned marad a tudat hogy tehetetlen vagy, akármelyik férfi használhatna ha úgy tartaná kedve, esélyed sincs megvédeni magad ha valami állat rád akar mászni.... KOMOLYAN nem fogod fel a minimális biztonság hiánya -a fizikai és egyéb lelki sérülések mellett miért trauma?
2020. nov. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

8

Nem értem na, nem kell egyből letámadni. A megerőszakolás mindig tragédiaként van megemlítve, barmilyen kontextusban, és nem értem teljesen, miért. Hiszen az erőszakolás nem minden esetben jár együtt fizikai bántalommal, gondolok itt verésre, egyéb bántalmazásra.

2020. nov. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%
De, az erőszak mindig bántalmazás....
2020. nov. 9. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!