Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal nokent mennyire lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal nokent mennyire lenne biztonsagos egyedul Moszkvaba koltoznom?

Figyelt kérdés
2020. nov. 6. 13:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
10. Szívesen, szóval nyugi, nincsenek szovjetek. :D Amúgy meg aki akar, mehet Moszkvába, nincs vele gond szerintem. Jó, persze nem most...
2020. dec. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Te nem érted az iróniát.


Most egy 46 évesnek magyarázod, hogy nincsenek szovjetek, aki akkor született, amikor még javában állt a CCCP, oroszul kellett kötelezően tanulnia, aztán látta a Szovjetunió szétesését, a ruszki megszállók kivonulását Magyarországról, és majdnem történész lett? De mégsem véletlenül szovjeteztem le őket, mert bár már nincs Szovjetunió, de mégis van. Nagyon is. Egy olyan országról beszélünk, ahol egy volt komcsi KGB-s a teljhatalom birtokosa iksz éve, és ahol a mai napig Sztálint tartják az egyik legnagyobb államférfinak, aki milliókat küldött a halálba.

2020. dec. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én voltam ironikus, láttam, hogy 46 és tisztában vagyok ezzel. De nem akartam kötekedni. A russzki két sz-szel lenne, bár így magyaros átírásban így is oké. :)
2020. dec. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!