Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti szeretitek amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti szeretitek amikor a partneretek/párotok szex után simogat titeket? Ha igen akkor hol?

Figyelt kérdés

2020. nov. 7. 00:19
A kérdező szavazást indított:
Nem szeretem
Szeretem
36 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párom akit szeretek akkor igen, ha alkalmi szexpartner... na akkor ne toljuk már túl az oxitocint. Nem kell bunkónak lenni, nyilvánvaló hogy az ölelés "belefér", legyen az ember kedves, de az a szexről szól nem az édesgetésről, meg szerelemről.
2020. nov. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

Igen, bárhol. :) Ügyesen szokta csinálni, tudja az erogén zónáimat, és ismét hamar harcra kész vagyok. Úgyhogy még egy menet.

Majd szinte ájultan egymáson elalvás.

Ja igen: N/50, F/50.

:)

2020. nov. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hol nem? 😊
2020. nov. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk szerintem a kérdés nem pont az erogén zónák stimulálására vonatkozott...
2020. nov. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Az 1-es és a 4-es értik a kérdést, valóban nem az izgatásra gondolok simogatás alatt, hanem csak simán a "kötődésre" mikor az összes kör lement.
2020. nov. 7. 01:43
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
#5 igen itt van a lényeg. Ha szeretsz valakit akkor nagyon is hiányzik a "kötődés" a gyengédség. Ha viszont nem szereted, nem vagy szerelmes, nem kötnek érzelmi szálak... akkor inkább idegesít, zavar a túl sok "romantika". Ettől még vannak akik eljátsszák, mert hamis képzetet akarnak ébreszteni a másikban (mert akarnak tőle valamit, van aki csak szexet - ez a férfiakra jellemzőbb - van aki mást).
2020. nov. 7. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

6-os ez az eljátszás igen szomorú, de köszi a választ. Nagyon fura, mert én nem tudom úgy elképzelni a szexet hogy a lopmos beverése után mindenki megy a dolgára, ha meg ölelés van akkor már minek a simogatásnál meghúzni a határt?

Annak viszont örülök, hogy komoly párkapcsolatban többnyire nemcsak tolerált hanem (eddig 13 szavazat alapján) kedvelt is.

2020. nov. 7. 02:38
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

#7 egy szélsőséges példa. A prosti igen csak furán nézne és nagyon is zavarná ha a kuncsaft utána még ölelgetni akarná, meg simogatni - mivel semmilyen érzelem nem köti hozzá. Ez hasonló azoknál is akik csak strigulára mennek, vagy csak érzelemmentes szexet akarnak. Csak a szextől nem alakulnak ki az érzelmek, vannak akik a testiség miatt csinálják. Ha nincs érzés akkor a túl sok "romantika" kb. mintha egy idegen akarna ölelgetni, persze hogy zavarna.

Megjátszás... a manipuláció kibővített eszköztára elég sok példa van rá (sajnos) mindkét nemnél.

Megjátssza magát a golddigger akit csak a fickója pénze akar, hogy hűűű de nagyon szeretlek, meg milyen okos vagy, hogy felnézek rád stb., megjátssza magát aki csak valamilyen várt előny miatt dug a pasival stb. (előléptetés, vagy egy jó szerződés stb.)

Ahogy vannak férfiak akik képesek a csillagos eget is lehazudni csakhogy szexhez jussanak. Incifincit sem szeretik a nőt, de ölelgetik "elviselem hogy legközelebb is megdughassam amíg nincs jobb" elve alapján.


A fentieket ne vedd etalonnal, az etalon az lenne ha érzésekre és nem hazugságokra épülne minden szex. Az érzelemmentes szex, a perverzió, többesek, swingerek világa az már külön kategória (bár pl. a swingerekben, többesekben is igaz, hogy szex okés, de ha csók na az nincs ha 3. "beszálló" vagy).

2020. nov. 7. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
* ah látszik hogy hajnal van, a kisebb-nagyobb értelmezési "elütésektől" tekintsünk el :) ill. az utolsó mondat NEM minden szex hazugságokra épül, de van amelyik igen, s az lenne a jó ha egyik sem hazugságra épülne, de hát szép kis világunk már ilyen
2020. nov. 7. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

8-as értem az álláspontodat, de a prostinál is azt kapod amiért fizetsz, "nagyon is zavarná ha a kuncsaft utána még ölelgetni akarná" de a seggből szájba gondolom nem zavarja, csak az a fránya +5 perc simogatás? :D

Pont ezért alkalmi és hosszútavú kapcsolatokra éleztem ki a kérdést.

A megjátszás motivációit értem, de attól még elkeserítő, hogy hiába tettem fel a kérdést mert ezek után sem tudhatom, hogy aki szereti az őszintén szereti-e vagy csak elviseli, hogy könnyű szexhez vagy anyagi javakhoz/egyébhez jusson. De a válaszodat köszönöm, hasznos volt és kijózanító.

2020. nov. 7. 03:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!