Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti szeretitek amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti szeretitek amikor a partneretek/párotok szex után simogat titeket? Ha igen akkor hol?

Figyelt kérdés

2020. nov. 7. 00:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ez amúgy alkati kérdés is, van, akinek nem kell szerelmesnek lennie ahhoz, hogy élvezze, meg olyan is, akinek nem az érintés az elsődleges szeretetnyelve akkor sem, ha egyébként szerelmes. Utóbbinál előfordul, hogy kifejezetten nem élvezi a dolgot, csak úgy "elvan" vele. Én pl. csókolózni nem annyira szeretek, irtó furcsa érzés tud lenni a mai napig, és ezen az, ha szeretek valakit, "csak" annyiban segít, hogy nem leszek tőle rosszul. Nekem pont az ölelkezés, összebújás, simogatás a sokkal jobb.

Nem gondolom, hogy egy párkapcsolatban gyanakodnod kellene arra, hogy a pasid biztos színészkedik azért, mert valami hasznot remél cserébe. Vagyis hát gyanakodhatsz, de az azt fogja jelenteni, hogy eleve nem ismered eléggé, nem bízol benne, nem tartod hitelesnek, úgy meg nem tudom, mi értelme van az egésznek egyáltalán.

2020. nov. 7. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

#11-es cseszhetem a párkapcsolatot ha hazudott egy vagy több számomra meghatározó kérdésben. Érdekelt milyen arányban kedvelik ezt a kedves gesztust, de felesleges nézni, hogy mit szeret a többség ha úgyis azt kamuznak ami az érdekükben áll. Akkor meg miért akarjam tudni hogy hol érdemes a másiknak örömet szerezni az aktuson felül?

Amíg nem hozták fel a manipulációt mint lehetőseg, addig meg se fordult a fejemben, hogy ilyen piszlicsáré baromságot is számító módon a saját érdekeik kiszolgálasára használnak fel az emberek.

2020. nov. 7. 04:10
 13/17 anonim ***** válasza:
45%

Most ezt nem igazán értem. Mi az a számodra meghatározó kérdés, amiben a másik hazudik (ebben a fiktív helyzetben)? Az, hogy szereti-e, ha simogatod? Azt mondja, hogy igen, pedig amúgy nem is?

Illetve miért gondolod, hogy egy anonim oldalon bárki is kamuzna neked a SZAVAZATÁVAL arról, hogy jólesik-e neki a saját párjának/partnerének az érintése?

2020. nov. 7. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

"Az, hogy szereti-e, ha simogatod? Azt mondja, hogy igen, pedig amúgy nem is?" Hát persze, hogy ez, mi más lenne?

Kétlem, hogy a szavazók kamuznának de tök mindegy mit szavaznak ha úgyis összekerühetek valakivel aki még erről is hazudik, és csak azert, hogy kihasználja a masikat valamilyen formában.

2020. nov. 7. 04:39
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Nejem szokott engem aktus után. A pénisz és a zacsit simogatja, enyhén masszírozza. Néha húz rajta egyeszer-egyszer, ha van kedve bekapja jó hosszan és eláztatja nyállal.
2020. nov. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem szeretem. Befordulok és alszom.
2020. nov. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem, mindenhol karom, hátam, akkor úgy sem vagyok magamnál..
2020. nov. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!