Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szülők! Titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők! Titeket zavarna, ha a 18-19 éves lányotok összejönne (szexelni) egy 40 éves férfival?

Figyelt kérdés
Indokoljátok is meg, köszi.
2020. nov. 7. 09:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
11%
Igen zavarna még pedig két dolog. Az hogy nem rbancot nevelek akit megbasszanak, a másik hogy 20 év különbség fölött az már nem egészséges. De szerencsére minden a nevelés kérdése.
2020. nov. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
75%
#11 ha tudnád hány gazdag, jól nevelt családban, szorosan fogott tinilányt dugtam már meg azért mert megfulladnak az ilyen emberek nevelésében, szerintem elengednéd ezt a víziót. Nekem nincsenek illúzióim ezzel kapcsolatban, tudom hogy a jövőbeli gyerekeim pont úgy fogják kívánni a kalandokat, mint a mint én tiniként, vagy a mai tinik.
2020. nov. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
12-es pont a te féle gondolkodásod az ami ilyen lányt neveltet. Számodra elég volt annyi, hogy nevelés kérdése, de te megmondtam a frankót, hogy miféle nevelés és az nem jó. Tudod te milyen nevelésre gondoltam? Számodra csak egy létezik ami a rossz? Fogalmad sincs a nevelésről, ezért nem is fogod nevelni. Azt hiszed mindenkit meg tudsz húzni és ha valakit is sikerült akkor az az alap. Kudarcaidról is mesélhetnél.
2020. nov. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
73%
#13 az összes cégtulajdonos apuka, ügyvéd anyuka, 200 nm-s házban azt hitte hogy szuper jól nevelt a lánya. Engedd el, mert a személyiség győz.:)
2020. nov. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Ez meg mi a f@sz? Te normális vagy? Bocs ez nem kérdés, mert nem vagy az. Miért jössz te itt a jó anyagi helyzetű emberekkel? Azok akik nem tudtak nevelni gyereküket. Hidd el, hogy elengedem, mert semmi értelme a hülyeségedre válaszolnom. Te semmiben nem győztél. Aki bolond az bolond is marad.
2020. nov. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

#15 arra utaltam, hogy mindenki azt hiszi, hogy fantasztikusan nevel gyereket.

A statisztikák alapján a jó anyagi helyzetű emberek egyébkétn jobban nevelnek gyereket, és több időt töltenek együtt, stb.

2020. nov. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Mint mondtam nem tudod milyen nevelésre gondolok. Számodra csak egy kép létezik!
2020. nov. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
#17 írd le milyen nevelésre gondolsz, hápogás helyett, esetleg. :)
2020. nov. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én is tudom milyenek a lányok, de minden szülő felnevelni a gyerekeit. Honnan tudod milyen nevelést kapott? Én meg ismerek sok lányokat is akik tisztességesek. Mesélni rossz lányokról mindenki tud még én is, de te is tudsz olyanról akit nem sikerült megdugnod:) És bizony abból is van sok. A jó nevelés nem ott van, hogy mindent megadni kell vagy éppen tiltani. Tudnék olyan lányokat mondani akik nem mennének bele dolgokba. Hány nőből indulatok ki? Mind az összesből? Milliós tételekről beszéltek? Mindennap száz csajt fektettek meg? Hihető a beszédetek... Csak provokálni próbáljátok az embert, de felesleges. Egy oldalról beszéltek csak.
2020. nov. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
74%

Én nem szülő vagyok , 23 éves vagyok és 2,5 éve hàzas egy 39 éves családcentrikus férfival . 18 évesen ismertem meg és az elején Édesanyámnak persze , hogy volt talán kicsivel több fenntartása is , mint egy korombelivel előtte. Mára az anyós -vej tipikus viszony megcáfolói.

Persze , elfogadottabb ha a korabelivel ismerkedik + - 5 év , de ez nagyon szubjektív és bár nem vagyok szülő nyilván én is félteném a gyerekem , de nem jobban , mint egy vele egy időstől hisz tudjuk , hogy a mai huszonévesek is mire képesek ... nem biztos , hogy onnan lesz meg az a nagy Ő aki a gyerek számára a kivétel is egyben .

2020. nov. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!