Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Ti, személy szerint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti, személy szerint mitől vagytok jók az ágyban?

Figyelt kérdés

Meséljetek nekem.

Miért jó veletek kekszelni?

Kort is karcoljatok!


2020. nov. 7. 15:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%

Én csak szétteszem a lábam csináljon amit akar, max utána leszivattyúzom.

A lényeg legyen lovéja, jó kocsi, jó meló vagy sok pénz, azt az öt percet egy héten háromszor kibírom amig töcsköl.

utána csak élveznem kell amibe beleültem.

2020. nov. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Mert egy pasi kiélheti velem minden vágyát! 😋
2020. nov. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
A szenvedélytől, ami sajnos nem mindenkivel működik.
2020. nov. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3: velem működne.
2020. nov. 7. 15:59
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
3-mal értek egyet. Viszont én inkább úgy mondanám hogy nagyon kevés férfival működik. Tehát nem vagyok jó az ágyban, csak azzal a kevéssel, de szerencsére elég egyszerre 1.
2020. nov. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Húsz évesen elsősorban a külsőm volt vonzó, a tudásom nem volt valami lenyűgöző, de legalább lelkes voltam. Harminc éves koromra megtanultam teljesen felszabadult lenni az ágyban és egyre jobban élvezni is. A férjem nagyon szeret velem szexelni, mindig mondja, hogy kikészítem.😀 Azt nem tudom, hogy másnak mennyire tetszene, mert 20 évesen és most is csak vele csinálom. Lehet, hogy mással nem tudnék ilyen gátlástalanul viselkedni, végülis ez valahol bizalmi kérdés is. Lehet, hogy csak feküdnék, mint egy bot vagy éppen ellenkezőleg...
2020. nov. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Csak az alapján tudom mondani, amit tudok magamról és amit a férfiaktól visszajelzésként hallottam/tapasztaltam. Nagyon nyitott vagyok. Ez azért jó, mert nem nagyon tudott még senki olyat mondani, amiben ne lettem volna benne és ne élveztem volna. Nincsenek tabuk és ez sokaknak felszabadító tud lenni, hogy nem kell elnyomnia a vágyait, megélheti azokat. Plusz állítólag brutál jól orálozok (ezt majdnem mindenki mondta szex után, szóval lehet benne valami) és szenvedélyes vagyok a szexben. Szerintem ez utóbbi nagyon fontos nőknél, férfiaknál egyaránt. Maga az aktusban szerintem semmi olyat nem csinálok, ami olyan különleges lenne, nem vagyok fadarab, de ennyi. Esetleg az pozitívum még, hogy hajlékony vagyok. De ezt szexben még sosem kamatoztattam igazán.

Egyébként én se vagyok ugyanolyan minden férfival. Nagyon sokat számít, hogy a partner mit hoz ki belőled, mennyire indít be

23N

2020. nov. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
odaadó vagyok, nagyon szeretek kényeztetni és lesem a pasi minden kívánságát az ágyban, figyelek a visszajelzéseire, élvezettel okozok neki örömet. nyitott vagyok, szeretem a változatosságot, illetve szeretem ha alárendelt lehetek, úgy vettem észre a legtöbb pasit ez izgatja
2020. nov. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy leginkább semmitől 😂

Unalmas vagyok és béna 😄

2020. nov. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9: hülyeséget beszélsz. Biztosan mesés vagy az ágyban és kreatív. Nem hiszem el, hogy béna vagy és unalmas. 🙂
2020. nov. 8. 00:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!