Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, rátok (személy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, rátok (személy szerint) hány állítás igaz az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

1. Csak olyan nővel szeretek beszélgetni tartalmasabban, akivel összejönnék és/vagy lefeküdnék.

2. Nem hiszem, hogy egy férfinak sok közös témája lehetne egy nővel.

3. Ha meglátok az utcán/tömegközlekedésen/hivatalos helyen/közterületen egy idegen nőt, akit alapvetően csinosnak találok, akkor elképzelem meztelenül és/vagy elkezdek hosszasabban fantáziálni arról, hogy mi mindent csinálnék vele.

4. Volt, hogy hazudtam/elhallgattam tényeket annak reményében, hogy úgy több eséllyel juthatok szexhez.

5. Csak olyan nővel lennék együtt hosszabb távon, aki élvezi a szubmisszív szerepet az ágyban.

6. Úgy gondolom, hogy egyedül a domináns férfi-szubmisszív nő felállás a természetes (akár szexben, akár az élet többi területén).

7. Csaltam már meg a páromat/exemet azért, mert nem kaptam meg tőle az ágyban valamit, amit szerettem volna.

8. Csaltam már meg a páromat/exemet azért, mert jött egy nő, akinek a testét megkívántam.

9. Úgy érzem, hogy a nemi erőszak túllihegett téma, sok esetben az "elszenvedőjének" is van annyi felelőssége a dologban, mint az elkövetőjének.

10. Időről időre megbeszélem a barátaimmal, hogy hogyan szexelek a párommal (vagy exemmel, amíg vele voltam)/hogy milyenek a párom testének a paraméterei.


Igazából most a szavazatok érdekelnének a legjobban, nem akarok egymásnak ugrasztani embereket a kommentszekcióban.



2020. nov. 3. 18:16
A kérdező szavazást indított:
8-10 igaz
7 igaz
6 igaz
5 igaz
4 igaz
3 igaz
2 igaz
1 igaz
Egy sem igaz
Nem tudom egyértelműen megmondani (a kifejtésnek ebben az esetben örülnék)
33 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
30%
Hú barátom, átlendülve azon hogy eléggé sarkítottak (máskép fogalmazva úgymond "hímsovoniszta") és egyszerű gondolkodásra vallanak a kérdéseid, a 9-es véleményed kapcsán csak egy jó tanács. Ne nagyon hangoztasd még baráti körben sem hogy a nemi erőszak áldozata lenne a hibás, vagy hogy "túllihegett" téma lenne.
2020. nov. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
42%
3,4,9
2020. nov. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
Mégis honnan jött az a feltételezés, hogy én férfi vagyok?
2020. nov. 3. 18:28
 4/52 anonim ***** válasza:
100%

5, 6,


F, 42, dom

2020. nov. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
100%

7 igaz.


A 2., 6. és 9. ami nem igaz rám...

2020. nov. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
100%
5. vagyok, az lemaradt, hogy 22/f
2020. nov. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
(Minden érdemi választ felpontozok egyébként, mindegy, hogy "tetszenek"-e.)
2020. nov. 3. 18:34
 8/52 anonim ***** válasza:
100%

És mire szeretnél ezzel kilyukadni, egyébként kérdező?


Az én válaszomból például mit szűrsz le? (5., 6.)

2020. nov. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:

#8

Azt, hogy valószínűleg nem egymást keressük. De nyilván lehet olyan választ is adni, hogy abból ne csak ennyit szűrjek le.

2020. nov. 3. 18:39
 10/52 anonim ***** válasza:
100%

4, 5, 7, 8, 10 mind igaz vagy igaz volt már rám életemben


A 9-es és a 6-os pontot kifejezetten toxikusnak tartom.

2020. nov. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!