Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan rázódjak bele a normáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan rázódjak bele a normális szexuális életbe?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, és még nem vesztettem el, pedig többször is lett volna rá lehetőségem. Ráadásul egy csomó minden úgymond taszít, aminek alapból normális dolognak kellene lennie, de ezt megpróbálom érthetően kifejteni.

13 éves koromban egy hülyeség odáig fajult, hogy megujjazott egy nálam sokkal idősebb férfi, ami nem volt jó, fájt, és azóta sosem tudom elengedni magam ilyen helyzetben, mert folyton az van bennem, hogy mi lesz, ha megint fájni fog. Ugyanez az ember eröltette azt is, hogy szopjam le, ami szintén rossz emlékként maradt meg, és ez szintén kihat a jelenlegi életemre is, mert egyszerűen nem vonz ez az egész dolog. Viszont ezzel szemben nagyon érdekel a bdsm, az alávetettség, meg ilyenek, ráadásul azóta csak nálam sokkal idősebb barátaim voltak, de ahányszor felmerült a szex, annyiszor kihátráltam a dologból, és ez már nagyon zavar. Szeretnék én is normális szexuális életet élni, de egyszerűen nem tudok átlépni a saját gátlásaimon.



2020. nov. 7. 16:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ezt már egy pszichológussal kellene megbeszélned, nem velünk. Ezek komoly dolgok, és ha évek alatt sem enyhültek, akkor komolyan dolgozni kell rajtuk olyannal, aki érdemi segítséget, útmutatást tud adni.

N

2020. nov. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
5%
Miért kell neki pszichológus? Még szűz.
2020. nov. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Kérlek szépen ez szexuális zaklatás miatt létrejött trauma. Mindenképp próbálj el menni szexuálpszichológushoz, hiszen azért van hogy ebben segítsen, magától nem fog változni. Egyébként érdekes, hogy sokakat ilyen eset miatt vonzz a BDSM, meglepő lehet de a molesztálást átélt nőknek szokták javasolni a szexuálterapeuták a BDSM-et mint terápiát és elvileg ez elég jól is működik. Ennek az az oka hogy adott hölgy amikor zaklatták kiszolgáltatott helyzetben volt, nem tudja feldolgozni sem elfelejteni a történteket és nem tudja elengedni magát az ágyban, ezért aztán úgy próbálják gyógyítani hogy vissza megy ebbe a kiszolgáltatott állapotba, de ez az állapot már önként vállalt és nem erőszakoskodnak vele hanem másként éli meg, élvezetesen éli meg azzal a partnerrel akiben megbízik.
2020. nov. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
1%
Úristen... Kérdező felejtsd el a pszichológust. Felesleges pénz kidobás és akkor még tényleg betegnek is fogod érezni magad. Nem megerőszakoltak téged hanem erőltették amit tulajdonképpen te is akartál csak szarul alakult. Persze, hogy emiatt kialakult benned ilyen probléma, de nem vagy beteg! Ne beszéltesd be magaddal. Nem vagy egyedüli lány aki nem szeret szopni hanem még undorodik is. Ők is betegek? Nem. Természetesen nem az a jó, ha félünk a szextől, de amint találsz valakit aki figyel rád akkor imádni fogod minden percét. Nem pszichológus kell neked hanem egy normális pasi! Hidd el kifog alakulni:)
2020. nov. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem értek egyet a 4essel. Nem akartad azt az ujjazást, és nem akartad azt a szopást sem. De még az akartad is volna, totál nem számít, mert egy trauma maradt meg benned. Én azt javaslom, hogy saját magadat ismerd meg, masztizz sokat. Próbálj megbarátkozni a saját testeddel. És igen, szakember segítsége is nagyon jól jöhet. (Ha úgy érzed boldogulsz egyedül, írj naplót. Írj arról, milyen volt az a trauma, hogyan történt, hogyan érezted magad. Írj arról, milyen a tested, hogyan látod, szereted-e, milyen érzés hozzáérni, stb. Írj arról, hogyan látod a szexet.)
2020. nov. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
26%
Jaj szegénykém mintha magába zárkózott lenne. Férfiakkal se ismerkedik azóta. Túl komplikálod! Nem segítesz hanem bele erőlteted a hülyeséged. Fogd meg a kezét is vidd el egy pszichológushoz.
2020. nov. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%

Valószínüleg a szexuális zaklatások miatt alakultak ki a problémáid (nem véletlenül bünteti azt a törvény...). A BDSM és sub témák is ennek következményeiként vonzhatnak.


Keress fel szexuálpszichológust.

2020. nov. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%

Tipikus traumatizalt sub lesz belőled, ha nem húzol el pszichológushoz gyorsan.

Találkoztam már sok ilyen történettel. Minél tovább vársz, annál nehezebb lesz.

2020. nov. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
3%
Ja szegény esténként szorong az ágyban... Felesleges a pszichológus. Pénz kidobás. Én is ismerek aki jár pszichológushoz. Tudjátok milyen haszna van? Fizeti a sok pénzt, de még mindig jár. Ha nem járna még mindig akkor nincs pénze annak a pszichológusnak. Ja és az ismerősöm még mindig úgy viselkedik... Semmi értelme felesleges utat járnia a kérdezőnek és még rosszabb lesz, mert azon fogja magát stresszelni, mert kezelésre jár és még mindig nem boldog! Hát hajrá. Ez is egy út. Látom mennyire sikeres.
2020. nov. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
17 évesen jártam pszichológushoz, nem első sorban emiatt, de ez is felvetődött. Sajnos nem változott semmi, ugyanannyira feszengek éles helyzetekben, de az nem azt jelenti hogy emiatt lennének álmatlan éjszakáim.
2020. nov. 10. 08:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!