Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mondja azt a legtöbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja azt a legtöbb nő, hogy neki nem számít a méret, amikor azt is mondják hogy egy kapcsolatában nem elég az orál + ujjazás?

Figyelt kérdés

Nem akarok a szájukba semmit.

Elfogadom a véleményüket, nem akarom rájuk erőltetni, hogy márpedig nekik nem elég a kis méret...

Nem vagyok komplexusos.


Csak szimplán nem értem.


A “nem számít a méret” kategóriában benne van a a 7-8 cm is nem?

Az én középsőujjam pl. 10cm és a mutató ujjammal együtt vastagabb is mint általában egy 7-8 centis pénisz.


És ez csak én vagyok.

Van akinek nagyobb keze van, tehát egy 11-12 centis pénisszel is felveheti a versenyt.


Vagyis ha valakinek nem elég az ujjazás és a nyalás, akkor neki valószínűleg egy ennyire kicsi pénisz sem lenne az, nem?

Vagyis azért valamennyire számít neki a méret...


Vagy kifejtené valaki, hogy ez hogy is van?


Mert pénisz méretes kérdéseknél a nagyon nagy többség azt írja, hogy a méret az mindegy, de olyan kérdéseknél ahol meg az a téma, hogy elég e az orál és az ujjazás, a nagyon nagy többség azt írja hogy aktus muszáj.



2020. nov. 7. 22:37
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

#10. Mondjuk ezt a hogyan használja dolgot is sokszor emlegetik és ugyanúgy nem értem.

A pénisz álló állapotban egy merev rúd.

Ki be lehet tologatni, ennyi.

Nem lehet ide-oda kanyarítani a hüvelyen belül.

2020. nov. 7. 23:10
 12/33 anonim ***** válasza:
64%

"Mondjuk, az nem olyan biztos.


És ha nem számít a méret...


Akkor elvileg ez nem is baj."


Akkor keressél magadnak egy nőt akinek "elvileg" elég az ujjad és ne itt fáraszd a népet :)

2020. nov. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég nagy tévedés:) azzal egyetértek hogyha csak innen tajekozodsz akkor furcsa világba kerülsz. Én sem értem miért van itt ennyire eltero világ valszeg azért mert nagyon kevesen szolnak hozza ezekhez a témákhoz. Ők meg valami miatt másképp gondolják a dolgokat.
2020. nov. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
59%
7 centis farkam 9 éves koromban volt haver. Szerinted egy 9-10 éves gyerek farokmérete elég egy nőnek? Gondolkozz már... Te se akarsz pina nélküli csajjal járni.
2020. nov. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

Tehát akkor nincs mit tenni?

Marad a kötél, annak akinek ekkora?

2020. nov. 7. 23:24
 16/33 anonim ***** válasza:
69%
#11 hú barátom ha szerinted a dugás abból áll hogy a merev péniszt "ki-be lehet tologatni" akkor bocs, de tényleg nem túl sok mindent tudsz a nőkről, meg hogy jó nekik a szex...
2020. nov. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

#16. Akkor taníts mester!


Konkrétumokat kérek!


Hogy kell “jól használni” a péniszt?

2020. nov. 7. 23:28
 18/33 anonim ***** válasza:
78%
A te méretedet sehogy se lehet jól használni, ha a fejeden pörögsz akkor se fog érezni semmit a csaj. Marad a felcsatolhatós. Próbálj meg sötétben dugni hátha nem tűnik fel a nőnek.
2020. nov. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

nekem pl attól jó a szex mert srác vagyok... ":D csak utolag meg említem... :"D

viszont azzal vitatkozok hogy nem lehet használni azaz csak ki be lehet

itt nem azon van a hangsuly hanem az egész aktusról pl előjáték csokolozás megfelelő stamina és póz valamint az sem mindegy hogy valakinek van 25 centis kőkemény viszont fél perc alatt elmegy... a használat itt arról is szól hogy meddig bírja az illető és ugyan vannak kompabilitások is ezt sokan nem tudják de nagyon sok ember van akiknél azért nem jó a szex mert nem illenek össze azaz pl aki nagyon szűk vagy pedig a vaginákának más alakja van más mérete hiába tud tágulni kényelmetlen és vannak akik nagyon jóé össze illenek azaz a vagina és a pénisz mérete vastagsága stb

2020. nov. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
78%

Azért mondják, mert az emberek nem szeretik ok nélkül pofán verni a másikat.

Ha odamegy hozzád egy ocsmány ordenáré nő és azt mondja, hogy gyere igyunk egy kv-t, akkor nem azt fogod mondani, hogy húzzál innen te undorító retek ge@i, hanem azt, hogy nagyon kedves tőled, de nekem most épp megy a buszom és el szeretném érni, már itt sem vagyok.

Nem tehetsz róla, hogy mekkora lőcs nőtt a lábad közé, én meg nem akarom vállalni a felelősséget, hogy pont én nullázam ki egy életre minden önbizalmad. Nincs veled semmi baj, csak nekem pont megy a buszom. A viszont látásra.

2020. nov. 8. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!