Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mondja azt a legtöbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja azt a legtöbb nő, hogy neki nem számít a méret, amikor azt is mondják hogy egy kapcsolatában nem elég az orál + ujjazás?

Figyelt kérdés

Nem akarok a szájukba semmit.

Elfogadom a véleményüket, nem akarom rájuk erőltetni, hogy márpedig nekik nem elég a kis méret...

Nem vagyok komplexusos.


Csak szimplán nem értem.


A “nem számít a méret” kategóriában benne van a a 7-8 cm is nem?

Az én középsőujjam pl. 10cm és a mutató ujjammal együtt vastagabb is mint általában egy 7-8 centis pénisz.


És ez csak én vagyok.

Van akinek nagyobb keze van, tehát egy 11-12 centis pénisszel is felveheti a versenyt.


Vagyis ha valakinek nem elég az ujjazás és a nyalás, akkor neki valószínűleg egy ennyire kicsi pénisz sem lenne az, nem?

Vagyis azért valamennyire számít neki a méret...


Vagy kifejtené valaki, hogy ez hogy is van?


Mert pénisz méretes kérdéseknél a nagyon nagy többség azt írja, hogy a méret az mindegy, de olyan kérdéseknél ahol meg az a téma, hogy elég e az orál és az ujjazás, a nagyon nagy többség azt írja hogy aktus muszáj.



2020. nov. 7. 22:37
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
A méret nem számít, csak legyen 15cm felett
2020. nov. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Többet is mértem,persze nem az egészet. De azokból plusz tudom,hogy kb hány centire tudok rámarkolni egy kézzel. Így azért +-1 centi pontossággal meg tudom mondani.
2020. nov. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Nem számít a méret, hacsak nem ectrém kicsi (12cm alatt), vagy extrém nagy (18cm felett).

Az átlag méret (12-16m) az átlagos nőnek jó, pláne hogy a nők nagy része a csikló izgatásától élvez el.


Ettől függetlenül "divat" nagy méretet akarni pl. Tinderen ("20 centi alatt húzz balra"), meg itt a Gyakori Kérdéseken is minden fiúnak 20 centi feletti. :-D

2020. nov. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!