Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Távkapcsolatban vagyunk és a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban vagyunk és a barátom felhozta hogy szeretne erényövet hordani. Ti mit reagáltatok volna a helyemben?

Figyelt kérdés
2020. nov. 7. 23:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Nevetséges,komolytalan,gyerekes,értelmetlen. Talán ez jut erről eszembe.
2020. nov. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
az mire jó?
2020. nov. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

hogy ne tudjon rosszalkodni (maszturbálni) amíg egymástól távol vagyunk.

vagyishogy amíg nem engedem neki. lenne nála kulcs, szóval le tudná venni.. teljesen én se értem még a dolgot :)

2020. nov. 7. 23:09
 4/11 anonim ***** válasza:
14%
Kérdező, savanyú lábszagod van?
2020. nov. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát pajtika te csak nagyon szeretnéd ezt mert semmilyen nőd nincs, de amíg kiírsz ide napi x kérdést az erényövről addig reméljük legalább recskázol rá egy jót 😃
2020. nov. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezt miért velünk osztod meg? Nem mindenkinek unalmas a fantáziája. Zavar téged? Ha nem zavar akkor miért ne. Akkor gondolkozzál, ha más lányokkal is ismerkedik. Ebben nincs semmi nagy cucc.
2020. nov. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20%

Miért kellene hordania?

A maszturbálás a normál szex rovására megy ha nincs a kukija ketrecben?

2020. nov. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem, elég nagy bátorság kellett a pasi részéről, hogy ezt szóba hozta. Én a helyedben hagynám hogy viselje. Persze legyen nála kulcs, de csak eleinte. Utána kérd el tőle az összeset. Esetleg egy hét múlva elpostázod.

Ha gondolod adok még tippeket.

2020. nov. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
8-as és hogy fog menni a wc-re?
2020. nov. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%
9-es úgy hogy minden típusban lehet mosdót használni, akár kicsi akár nagy dologról legyen szó. De Google a jóbarátod.
2020. nov. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!