Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok arról ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról ha egy részeg férfi és egy részeg nő lefekszik egymással?

Figyelt kérdés

Nem én tettem fel a hasonló kérdést pár sorral lejjebb de az ihlette az enyémet.

Kié a felelősség szerintetek, illetve a törvény szerint? Elvégre mindketten felnőttek és mindketten úgy döntöttek hogy inni fognak. Így szerintem a felelősség megoszlik, pont mintha józanok lennének.



2020. nov. 8. 04:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Milyen felelősség? Miért terhelné őket bármi felelősség ezért?
2020. nov. 8. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Átfogalmazom a kérdést. Magától értetődő hogy részeg nőt lefektetni finoman szólva elítélendő a társadalom szerint. De mi van ha mindketten részegek (vagy más anyag hatása alatt vannak)?
2020. nov. 8. 04:35
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

#2 Nem értendő magától. A részeg nő el tudja dönteni, hogy le akar-e feküdni vagy sem valakivel.

Nem terheli sem őt, sem mást felelősség ezért.

Nehogy már nemi erőszak legyen, ha részegen szexelsz valakivel...



Van olyan szer amit nemi erőszak drognak is hívnak, az a Gina. Azt már lehet ilyen célra használni. Itt viszont egyértelmű, hogy az elkövetőt fogja terhelni kizárólag a felelősség.

2020. nov. 8. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

Ha el tudták dönteni hogy berúgnak, akkor azt is el tudják dönteni hogy kefélnek. Egészségükre!

Nem kell túldimenzionálni!

2020. nov. 8. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%

A legtöbb szórakozóhelyen tipikus eset. A nőnek innia kell hozzá, hogy oldódjon, de főleg, hogy ürügynek tudja használni később

- ha a férfi elkezd veszélyessé vagy simán gázossá válni, ki tudjon hátrálni, hogy ő túl sokat ivott és nem gondolta komolyan, mégsem jó ötlet.

- ha rossz a szex vagy nem nyűgözte le a férfi lakhatási körülménye reggel mondhassa azt, hogy hiba volt, van barátja vagy még mindig az exét szereti vagy bármi és csak az ital hatása alatt cselekedett.

- ha a férfinek nem állt fel, akkor kedvességből letagadhassa, hogy egyáltalán emlékszik bármire is az estéből, így a férfi kevésbé érzi cikinek.


A férfiak pedig azért isznak, hogy oldódjanak, lazuljanak, utána meg már szomorúságból, mert nem sikerül csajt felszedni még ittasan sem, így egyre részegebbek lesznek, így simán lehet, hogy mire sikerül, addigra már tényleg nem áll fel. :D

2020. nov. 8. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
Èrtelmetlenség.
2020. nov. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%

Milyen felelősség?

Ha konszenzuális volt a szex, akkor az nem törvénybe ütköző, szóval nem tudom értelmezni a felelősséget.


Ha meg nem volt konszenzuális, mert mondjuk az egyik fél öntudatlan, cselekvésképtelen részeg volt, akkor az nemi erőszak, ráadásul minősített eset, hogy védekezésre képtelen személy sérelmére követték el.


Vagy a teherbe esésre gondolsz?

Hát ott meg senkit nem érdekel, hogy ki mennyire volt részeg, az apának ugyanúgy fizetnie kell a tartásdíjat, mintha józanul csinálta volna meg a gyereket.

2020. nov. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
Esetleg a nő nem tudja kitől terhes..
2020. nov. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
Az én esetemben, mikor a legrészegebben kerültem össze egy csajjal (ő is rengeteget ivott), a csaj mászott rám, én nem erőltettem semmit :D Nem is tudtam megdugni, olyan állapotban voltam. De szerencsére bebizonyosodott, hogy nem csak az alkohol miatt mászott rám, mert aztán józanul is dugtunk. Felelősség? Húztam gumit.
2020. nov. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
El kellene olvasni az erről szóló passzust. Majd értelmezni tudni azt. S nem a sajátságos privát véleményt akarni elfogadtatni mindenkivel.
2020. nov. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!