Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok arról ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról ha egy részeg férfi és egy részeg nő lefekszik egymással?

Figyelt kérdés

Nem én tettem fel a hasonló kérdést pár sorral lejjebb de az ihlette az enyémet.

Kié a felelősség szerintetek, illetve a törvény szerint? Elvégre mindketten felnőttek és mindketten úgy döntöttek hogy inni fognak. Így szerintem a felelősség megoszlik, pont mintha józanok lennének.



2020. nov. 8. 04:23
1 2
 11/13 anonim válasza:
22%
Azért nem javasolt úgy ágybabújni egymással,hogy mindketten részegek vagytok,mert ahelyett,hogy szép emlék lenne nem is emlékeztek majd rá és a védekezés is kimaradhat ez pedig megint csak kellemetlen perceket okozhat ,főleg ha terhesség a vége.
2020. nov. 9. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
"Mit gondoltok arról ha egy részeg férfi és egy részeg nő lefekszik egymással?" - azt, hogy egészségükre... mellesleg a részegség nem barátja a szexnek, reálban a férfinak nem lesz erekciója, a nő meg bealszik közben...kb.
2021. aug. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Missi_Key ***** válasza:
tedd fel a kérdést: önszántából került ittas állapotba? ha igen, az ő hibája, ha nem az már nemi erőszak. (és ez nem csak a nőre vonatkozik hanem a férfira is)
2021. aug. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!