Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Hogy szeretitek a csókot?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Hogy szeretitek a csókot?

Figyelt kérdés

Lassan, érzékien, először csak ajak puszikkal indítani, majd nyelvvel masszírozni egymás nyelvét, kicsit szenvedélyesebb smárolas közben? Mehet az ajkaitok szívása, gyengéd harapdálása, nyelvvel történő végighúzása is?

Vagy ezek a játékok nem férnek bele?


2020. nov. 10. 10:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szenvedélyesen.
2020. nov. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én gyakorlatilag mindent szeretek, amit leírtál. Már ha az ajak szívása gyengéd.

Szerintem az ilyen játékok teszik igazán szenvedélyessé, érdekessé a csókot.

2020. nov. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vadul! :P
2020. nov. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Ez így jó, ahogy leírtad. Azt nem szeretem, ha kavar a számban, vagy ha bekapja a fél arcom.
2020. nov. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kevés nyállal, minimális nyelvcsapkodással.

Undorító és kiábrándító az a hapsi, amelyik összenyálazza az egész arcom, megpróbálja letolni a nyelvét a torkomon, vagy csapkod a számban a nyelvével, mint egy partra vetett hal.

Nem muszáj állandóan nyelvezni.

2020. nov. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Pont így, ahogy leírtad.. hmmm. 🙂
2020. nov. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Kedveseim. 😘
2020. nov. 10. 11:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Érzékien, felvéve közös hullámhosszt, nincs két egyforma, a lényeg hogy hangolódj a partneredre. Van aki azt szereti amit leírtál, más meg a "nyelvest". Akkor csinálod jól ha "elkapod" a partner hullámhosszát, ne ész nélkül csináld sablonszerűen.
2020. nov. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akibe szerelmes vagyok, azzal szenvedélyesen, egymást befalva, nyelvvel, a nyakába csimpaszkodva, levegőt se kapva...akibe nem vagyok szerelmes, az inkább meg se csókoljon, de ha már muszáj, akkor visszafogottan, nyelvét hátratolva.
2020. nov. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!