Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők szeretik a sperma ízét?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szeretik a sperma ízét? És milyen tápanyagok vannak a spermában amit egy nő hasznosítani tud?

Figyelt kérdés
2020. nov. 10. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Imádják, sokszor szabályosan könyörögnek érte, az embernek úgy kell elhajtania őket, hogy ne szopják le folyton. Fehérje, vitaminok plusz egy szer, amitől nő a mell.
2020. nov. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

Van aki szereti és van aki nem. De persze a pasitól is függ, hogy milyen ízű a spermája - és attól is mit evett előtte.

De igen, elméletileg egészséges.

2020. nov. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Én nem szeretem, de nem szoktam hisztizni miatta. Alapvetően 5 másodpercig tart az egész procedúra, annyiba nem halok bele.
2020. nov. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Úgyis van hármas! Ami nem öl meg az megerősít! Egészségedre váljék!
2020. nov. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Nem vagyok oda annyira, de nem is utálom. Több párom volt, van akinek édesebb, van akjnek keserűbb...

Össz vissza tényleg csak 5-10 mp, esetleg az utána lévő pár perc ami még rossz ameddig a csordogál a torkodba... Én utána mindig iszok vizet meg eszem valamit és nincs baj

2020. nov. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Hát igen, olyan ez mint a gyerekkorban a kanalas orvosság. Egyesek szeretik, másoknak meg jobb túlesni rajta. De mindkét esetben szükséges.
2020. nov. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Én nagyon szeretem nyelni is, meg arcra is kapni, ha arcra kapom akkor olyan selymes utána az arcom, miután lemosom! ☺️
2020. nov. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%
Nem szeretem az ízét. Nekem csípi a nyelvem. Öklendezem tőle.
2020. nov. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%
Kimondottan az ízéért nem rajongok, megmondom őszintén. Csak úgy biztosan nem eszegetném vagy iszogatnám, ilyesmi eszembe sem jutna soha... Az viszont simán előfordul, hogy szeretkezés vége felé kívánom, kívánjuk mindketten, hogy a párom elővegye, a számba irányítsa, és így fejezzük be az együttlétet... Szóval inkább maga a szituáció az, ami izgató. Meg kell hozzá egy elég komoly felfokozott, izgalmi állapot is valószínűleg. Ilyenkor viszont jól tud esni tényleg. :)
2020. nov. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!