Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért élvezem szexuálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élvezem szexuálisan kizsákmányolni a nőket?

Figyelt kérdés
Örömet okoz a gondolat, hogy attól, amit művelek vele, oda lesz a jóhíre, az önbecsülése, a naivitása. Hogy utánam már más lesz az élete mint előttem volt, mert feltöröltem vele a padlót, kifacsartam és eldobtam. És ő mégis a fél karját odaadná azért, hogy legalább még bele is rúgjak.

2020. nov. 10. 21:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Amikor még 185 magas tetovált rasztahajú kreol srác voltam én is szerettem alázni a nőket. Ők kérték. Sokszor fesztiválokon ők jöttek oda, hogy fizetnének is érte.


Amióta visszaköltöztem anyámhoz és alacsony, köpcös, kopaszodó srác lett belőlem, azóta közel sem vagyok már ilyen sikeres.

2020. nov. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!