Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy tanar mibol erzi meg,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tanar mibol erzi meg, hogy tetszik egy lany diaknak? (Rendes oktatas, nem digitalis😃)

Figyelt kérdés
2020. nov. 11. 21:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Hát csillagom ezen kár rugóznod a tanárod már rég levette hogy bejössz neki - ahogy még az x db másik lányról is az iskolában, úgyhogy téphetsz sorszámot. Ne az ifjú tanerőre ácsingózz, mert úgysem fog megbúbolni, inkább nyisd ki a szemed a korodbeli diáktársaidra. Ja amúgy rajtuk észreveszed hogy te melyiknek jössz be? Na akkor szépen reagálj is rá ha neked is bejön a srác.
2020. nov. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Fúj, mekkora hülyeség. Nehogymár mi szabjuk meg, ki kihez vinzòdjon.

Abszolút megértelek, mert ennyi idősen nekem is az idősebb férfiak jöttek be. A fiúk ebben a korban gyerekesek, és - tisztelet a kivételnek - férfiatlanok.

Meg amúgy is, nem szorul magyarázatra kinek ki tetszik, majd Te eldöntöd

2020. nov. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
58%
Kérdezd még meg vagy 5x. 🙂
2020. nov. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Elég könnyen észre lehet venni.


- Tartom az órát, és látom, hogy a diákok ásítoznak, matatnak a pad alatt, firkálgatnak, unottan sóhajtoznak, könyökölnek. De ő néz rám csillogó szemmel, és ha belenézek a szemébe, mosolyog. Ha mondok valami poént, egyből nevet rajta, a többiek pedig csak elszórtan nevetnek, vagy a vállukat vonogatják.


- Azt hallom a többi tanártól, hogy más tantárgyakból 3-as, nálam bezzeg minden dolgozata ötös.


- Megyek a folyosón, és a távolban ő is elmegy másik irányba. Véletlenül felém tekint, és meglát. És csak áll és néz, a többiek pedig beszélnek hozzá, de ő nem figyel rájuk.


- Egy másik tanár óráján hospitálok a lány osztályában. A lány folyamatosan hátratekinget és engem figyel, mit csinálok. Ha felszólítja a tanár, és hülyeséget felel, utána egyből hátranéz rám, hogy láttam-e... (Vagy másik eset, hogy megyek a folyosón, és ő jön le a lépcsőn a barátnőivel, és megbotlik. A barátnői nevetnek, ő is zavartan nevet. Továbbmennek, és hallom, hogy mondja, hogy "de gáz, én is láttam".)


- Órán elmondom, miből fogunk legközelebb dolgozatot írni. Ő nem fogja fel, és óra után odajön hozzám megkérdezni. Látszik, hogy a "szemtől szemben" kommunikáció miatt teljesen zavarban van, néha kicsit dadog is, és hülyeségeket beszél :). De folyamatosan bámul a szemembe, mélyen, mintha üzenni akarna valamit, aminek semmi köze a beszélgetéshez. Ezt nem lehet eltéveszteni...


- Ha ártatlanul bókolok neki, akkor mélyen hallgat, lesüti a szemét és elpirulva mosolyog magában.


- Tartom az órát, írok a táblára, magyarázok stb. Egyszer csak azt hallom, hogy odasúgja a padtársának, hogy olyan szép barna szemeim vannak... Persze én nem hallom meg, és rezzenéstelen arccal beszélek tovább (itt jegyzem meg, hogy rohadtul mindent lehet hallani, amit sugdostok egymásnak :D).


- Érdeklődik a személyes dolgaim iránt, direkt vagy indirekt megtudakolja, hány éves vagyok és van-e valakim.


- Megyek órára, az osztályterem zárva van, a diákok a folyosón várnak. Ő közvetlenül az ajtó mellett áll, a falnak támaszkodva. Odaérek az ajtóhoz, babrálok a kulccsal. Közben ránézek, mosolygok és köszönök neki, hogy "szia". Ettől elpirul, és visszaköszön rebegve, hogy "szia". Majd hirtelen rádöbben, hogy letegezett, de már késő, mert az egész osztály röhög. Később bocsánatot kér.


Kb. ennyi jutott eszembe, de lehetne még hosszan folytatni. Ezek mind megtörténtek, persze nem egy lánnyal. Sokszor önkéntelenül is elárulja magát a lány, ha felkelti egy tanár az érdeklődését, ami egyébként természetes, és aranyos dolog is egyben. :)

2020. nov. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!