Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet elérni, hogy pár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elérni, hogy pár óra alatt 4-5-ször is elélvezzek? Van ami segíthet abban, hogy lerövidítse a szüneteket és újra tudjak élvezni?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek most lesz peteérése és gyereket szeretnénk.

Azt mondta a doki, hogy adjuk bele mindent.

Barátnőm azt mondta hogy jó lenne legalább 5-ször el tudnék élvezni benne.

Kicsit izgulok, hogy felsülök mert még 2-3 nál többre nem voltam képes egy nap alatt mostanában.

31F



2020. nov. 12. 11:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
És ha 5 haverod élvezné bele egyszer? Az ugyanannyi.
2020. nov. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen segítő kész emberek vannak. Nem hiszem, hogy 5 ször kellene szexelnetek, hogy gyereketek legyen. Inkább próbáljátok meg minden nap csinálni és nem csak peteéréskor. Nekünk sikerült 3 mat összehozni 4 év alatt. Ha esetleg kérdésed lenne írj nyugodtan privátba.
2020. nov. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Potencianövelő. Ez olyan, hogy én is 3-4 óra alatt el tudok menni 5x, de a második után már alig van merevedésem, majdnem lankadtan rángatom. Az dugásra pedig már nem jó.
2020. nov. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha 5x elélvezel attól nem lesz több a spermád, szerintem harmadikra már nem jön semmi. Olvass ezeknek utána. mennyi idő kell hogy termelődjön, stb. Inkább étkezz úgy és szedj olyan vitaminokat, amik segítik a spermát egészségesebbé tenni. No cigi és alkohol, cink az kell, stb
2020. nov. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#2

Az biztos, hogy a barátnőm részéről problémás a gyerekvállalás, engem még nem vizsgáltak meg.

Azért próbáljuk konkrét peteérésre időzíteni a szexet, mert így nagyobb esély van rá.

Egy éve próbálkozunk eredménytelenül.

2020. nov. 12. 13:05
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább többször csináljátok napközben, reggel, délben, délután, este. Ha egymás után akarod többször, akkor a harmadiknál már úgysem jön annyi cucc, hogy megérje. Így meg termelődik még anyag két menet között.
2020. nov. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

2. Vagyok

Mi is próbáltuk évekig aztán kettő vetélés. Az segített, hogy a párom kis életmód váltáson esett át, munkahelyet váltott abbahagyta a biciklizést és láss csodát fél év kellet és meg is lett az eredménye. Szóval kitartást

2020. nov. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Fontos továbbá, hogy a bringázás, a szűk nadrág, a forró fürdő és a szauna nem tesz jót a spermának, ezeket kerülni kell. Jó tudom msot a fürdők zárva, de ki tudja vannak otthoni szaunák is.

A szűk farmer meg amúgy is káros.

2020. nov. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát nagyon rágörcsöltem, így csak 2 -szer tudtam elélvezni.

Az a baj, hogy egész nap ez járt a fejemben és végül ez miatt nem is sikerült.

Valahogy nem tudtam odafigyelni az érzelmekre és azt hogy csak átadjam magam az együttlétnek.

Volt 3. menet is, de végül abbahagytuk úgy 20 perc után, mert éreztem hogy nem fog menni. De érdekes hogy úgy álltam mint a cövek, semmi lankadás nem volt, csak éppen érzéketlen lettem, nem volt már jó.

Gyertya állás megvolt, vicces volt és nevettünk egyet rajta.

Hát majd holnap újra próbálkozunk.

Annyit még megjegyzek, hogy az ovulációs teszt nem mutatott egyértelmű eredményt. 1,5 csík volt a 2 helyett...

2020. nov. 12. 20:58
 10/11 anonim ***** válasza:
És ha maszturbálsz, majd mielőtt érzed, hogy elmennél, gyorsan betolod a punciba? Vagy igy sem tudnál már elmenni?
2020. nov. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!