Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok csókolóztatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dorci1999 kérdése:

Lányok csókolóztatok már szánalomból pasival? És ha igen miért?

Figyelt kérdés

2020. nov. 13. 13:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Nem vagyok Terézanya.
2020. nov. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Te igen kérdező?És miért??Feltételezem hogy lány vagy. Nem bunkóságból kérdezem csak érdekel...
2020. nov. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

én igen de csak csok volt

mert annyira belem volt zugva a srac en pedig megsajnaltam

2020. nov. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
És nem érzed hogy ezzel a csókkal még mélyebb érzelmeket tápláltál belé?Netán még érzelgős is és lelkileg hogy érinti?Nyilván semmi közöm hozzá és megértelek valamilyen szinten,de inkább fáj hogy elmondod neki nem tetszel ne haragudj minthogy hamis érzelmekkel látod el... Lehet én látom rosszul a képet de valahogy ezt meg kell beszélned vele...
2020. nov. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, bár szerintem lenne az a helyzet, amikor belemennék.
2020. nov. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 ezt hogy érted hogy lenne az a helyzet...??
2020. nov. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#6

Ha nem lenne számomra kifejezetten taszító a külseje, kedvelném, mint embert és tudnám, hogy jólesne neki. Velem is csókolózott már valaki úgy, hogy nem akart tőlem semmit, és ezzel tisztában is voltam, ettől még megérte.

2020. nov. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#7 Köszönöm a válaszod!Így már értem,és valamilyen szinten meg is értem,hisz tuti jól tud esni az ilyen.Csak csók és más semmi :) .
2020. nov. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Velem nem volt ilyen, hogy valakit szánalomból csókoltam volna meg. És nem is fogok ilyet csinálni soha, csak egy srác akarta hogy szánalomból csókoljam meg mert soha nem smárolt még lánnyal. De nemet mondtam.
2020. nov. 13. 21:05
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező nyilván mindenkinek a saját elhatározása meg kell némi szimpátia is hozzá,csak úgy visszakérdeztem hogy Te hogy látod eme helyzetet vagyis Veled történt e ilyen.
2020. nov. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!