Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Nem zavar titeket,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nem zavar titeket, ha az asszonynak nagyobb a dildója/vibrátora mint a farkatok?

Figyelt kérdés

2020. nov. 13. 17:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Az zavarna, ha a csiklója lenne nagyobb.
2020. nov. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%
Az zavarna, ha a saját pecse lenne nagyobb.
2020. nov. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
57%
Nem, főleg ha használja szex közben velem, s nekem marad a popója...
2020. nov. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
nem, sőt kifejezetten izgató is tud lenni, főleg ha seggbe is szereti kapni velük
2020. nov. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
Nem zavarna ha az lenne, de nem az 🙃🙂
2020. nov. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#1 Nem a hüvelyére gondolsz? Csikló nehezen lesz nagyobb, mint a szerszám...


Többiek akkor szeretitek az anált? Vagy csak akkor jó a nagyobb játék ha popóba rakjátok a sajátotokat?

2020. nov. 13. 17:15
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Szeretjük az anált, én biztos,bár forditva van, pici anál vibrátor a popsiba, a farkam a punciba, mivel popsiba kicsit vastag.
2020. nov. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%

Az en csajom hatalmas vibratorokat kapott tolem, latszik rajta hogy 100x jobban elvezi azokat.

Velem sose volt huvelyi orgazmusa, azokkal par hasznalat utan konnyezve elvezett.

Nem zavar, hisz én vettem neki, max durva hogy ennyire a kozelebe se er az en farkam😂

2020. nov. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem zavar, a vibri az vibri és pont. Ja amúgy többesekben számtalanszor láttam hogy valamelyik beszállónak nagyobb volt mint a férjnek, sőt még sportosabb és fiatalabb is volt a férjénél. Ezzel együtt a beszálló csak beszálló maradt, hiába próbált utána külön elérhetőséget kunyerálni elküldték a búsba, s a férjjel maradt összebújva kettesben "levezetőre" a nő.
2020. nov. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Williamspear ***** válasza:
100%

A kérdésed jogos☝️

Valószínűleg vannak olyan férfiak, akiket bántana eü a dolog. Bevallani viszont nem fogják, mert hát ők férfiak és sérülne az egojuk, ha be kellene vallani.

Bennem kétesélyes a dolog, lehet, hogy bántana.. De nincs mihez viszonyítani, mert nincs otthon vibrátor...

Attól tartasz, hogy a barátod megsértődne, ha egy nagyobb vibrivel játszanál, mint az ő pénisze?

2020. nov. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!