Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Nem zavar titeket,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nem zavar titeket, ha az asszonynak nagyobb a dildója/vibrátora mint a farkatok?

Figyelt kérdés

2020. nov. 13. 17:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
80%
Engem nem zavarna ha néha segbedugna vele az asszony.
2020. nov. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

#10 Nálunk az asszonynak nagyobb van, ezért felötlött a kérdés. Engem zavar hogy nagyobb, bár inkább azért mert túl tág lesz tőle. De nyilván hadd használja ha már megvette


Jah, egyébként férfi vagyok ha ez eddig nem tisztázódott volna.:D

2020. nov. 13. 18:54
 13/17 anonim ***** válasza:
83%
Én direkt kisebbet vettem neki:D
2020. nov. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
74%
Először egy kisebbet kapott kicsivel mint az enyem, hasznaltuk olyan 10percet, majd beraktam az enyemet, es sokkal tagabbnak ereztem azutan, gondolom a rezges ellazitja az izmokat. Egy nagyobb műbré valszeg megjobban kitagitja
2020. nov. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha azzal alázna, hogy az milyen, és az enyém milyen, akkor nem zavarna...
2020. nov. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
72%
Remélem, láttál már lovat! Az emberek szeretik.
2020. nov. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
60%

Szerencsére még nem voltam soha ilyen helyzetben. De így belegondolva, engem azért kicsit zavarna szerintem. Persze butaság, mert az csak műpénisz, nem igazi, meg amúgy sem a méreten múlik feltétlenül, mennyire férfi egy férfi. De mégis fura lenne kicsit, hogy nem az enyém a legnagyobb férfiasság otthon. :D


Amúgy gondolom, fordítva, a csajok sem örülnének egy az övékénél nagyobb csöcsű guminőnek a házban. :D

2020. nov. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!