Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jártatok már férfiprostinál?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már férfiprostinál? Milyen élmény volt?

Figyelt kérdés
Gondolkozom, hogy elmenjek, megtapasztalni milyen egy profival, aki napi szinten ezt csinálja, mennnyiben más, mint egy egyéjszakás kaland. Van egy konkrét pasi, akit kinéztem, de nincs róla semmi értèkelés.

2020. nov. 13. 19:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Jó volt. Kielégültem. Sokáig hallgattam, féltem tőle. De nem bántam meg.
2020. nov. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Leírod, hogy kinél voltál? Jöhet privátban is, nem akarok csalódni. Jó lenne olyanhoz menni, akivel pozitív tapasztalataim lesznek.
2020. nov. 13. 19:08
 3/17 anonim ***** válasza:
52%
Nem hirdeti magát. Nekem is barátnőm ajánlotta. De covid miatt úgysem fogad senkit.
2020. nov. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hétvégén lenne nekem csak jó a korlátozások miatt, mert 6-ig dolgozom hétköznap.
2020. nov. 13. 19:12
 5/17 anonim ***** válasza:
27%
Idén ő már biztosan nem fogad korona miatt. Írj privátban, adok elérhetőségét. Kérdezd meg.
2020. nov. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Akkor tárgytalan, mert még idén 1-2 héten belül menni szeretnék.

Egyébként őt néztem ki, ha valaki volt már nála,akkor örülnék egy részletes beszámolónak:

[link]

2020. nov. 13. 19:23
 7/17 anonim ***** válasza:
20%
Bár én fiú vagyok és heteró. Bocsi, hogy írok
2020. nov. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, megkérdezhetem a nemedet, és a korodat?
2020. nov. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 coffee_fan válasza:
Én is nála voltam, nekem bejött! :)
2020. nov. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
16%
Lányok, miért mentek férfiprostihoz? Nektek sokkal könnyebb srácot találni rá, mint az ellenkező nemnek... Bár hozzá kell tenni, hogy ez az attitűd szerintem baromi izgató, ha annyira vágyik már egy lány a szexre, hogy képes lenne egy idegen férfinek fizetni is érte. :)
2020. nov. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!