Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jártatok már férfiprostinál?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már férfiprostinál? Milyen élmény volt?

Figyelt kérdés
Gondolkozom, hogy elmenjek, megtapasztalni milyen egy profival, aki napi szinten ezt csinálja, mennnyiben más, mint egy egyéjszakás kaland. Van egy konkrét pasi, akit kinéztem, de nincs róla semmi értèkelés.

2020. nov. 13. 19:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
44%
Basszus, teljesen beindította ez most a fantáziám, hogy mi lenne, ha jönne így valaki hozzám... Ez még jobb, mint amikor az egyik masszőr haverom mesélte, hogy meztelen masszírozta éppen egy lány vendégét, aki egyszer csak elkezdett masztizni... :) Ő persze rászólt akkor, de én biztos nem tudtam volna ezt megállni. ;)
2020. nov. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
38%
Nem jobb mint egy atlag pasival
2020. nov. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 menta34 ***** válasza:
0%
Kedves kérdező. "számunkra" - értve ez alatt a kiéhezett nőkre vágyó pasikat, valljuk be tök mindegy, hogy ingyen vagy pénzért dugsz egy macsóval, úgyhogy elhiheted ha azt mondom - ezzel csak magadat kottázod be, egészségedre :)
2020. nov. 14. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Olyan pont jó lenne, mint a Hung c sorozatban volt
2020. nov. 14. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#10: Kamu az egész, az ott hirdető pasik akarják így meg minden más módon népszerűsíteni saját magukat, illetve az oldal adminjai, mert havi 15000 Ft a hirdetés. A nőknél ez aprópénz, mert egy nap alatt a hatszorosát keresi meg, de a férfiak hirdetnek és évente jelentkezik be 1-2 öregasszony vagy ilyen Lang Györgyi külsejű mozgássérült amputált lábú félszemű.


Meg persze trollok minden mennyiségben, illetve melegek minden mennyiségben. Hiába írsz ki bármit, hogy ne keressenek.


Elég csak a sima szexpartnerkeresőkre gondolni, Ugyanilyen kigyúrt macskajancsik hirdetik magukat és 10x annyi férfi regisztráció jut a nőiekre, utóbbi meg sok profilkép nélküli meg már a kreatív névválasztásból látszik, hogy nem nő van mögötte, hanem férfi, aki kíváncsiságból felregisztrált nőként, hogy mennyi privátot kap akár kép nélkül, vagy unatkozik és trollkodik.


Szerinted ha ingyen alig talál partnert, mondjuk évente néhányszor adonisz külsővel, akkor majd még fizetnek is érte?

2020. nov. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én csak egy férfi masszörnél voltam egyszer.
2020. dec. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Mennyi egy ilyen?

En nrm mennek az biztos!

Megneztem az adatlaojat! Csomora oda van irva hha megkersz! Pffff

Meg molett ne oreg ne keressen! Hat aki igenyes fiatal nem molett az meg pont ingyen megoldja ! Nevetseges! 2 diplomaval! Pffff

2021. jan. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!