Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy popsis nők, asszonyok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy popsis nők, asszonyok. Szeretitek és elfogadtátok a nagyobb popsitokat és otthon vagy pl strandon ki is emelitek, pl tangás fürdőruha? Párotok férjetek szereti, kényezteti?

Figyelt kérdés

2020. nov. 13. 19:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
92%

Nekem nagyon rövid ideig volt kicsi fenekem. Korábban kicsi túlsúly volt rajtam, ami főleg csípő tájékon volt, így a fenekem is nagyobb volt. Ekkoriban egyáltalán nem tetszett. Aztán fogytam nagyon sokat, vékony lettem és láttam, hogy a fenekem teljesen lapos lett. Ezután elkezdtem sportolni, nagy hangsúlyt fektetve a farizomra és meglett az eredménye :D vékony vagyok, de a fenekem "nagy". Mutogatom a hétköznapokban olyan értelemben, hogy szeretem a feszülős nadrágokat például. Magyarországon én strandra tangát nem veszek fel, mert szerintem ez az ország erre még nem érett meg, de külföldön simán.

Szerintem akiknek túlsúly miatt nagy a fenekük azok nem mutogatják, de akik dolgoznak érte, hogy formás legyen azok igen, mert ebben munka van :) az edzőm mondjam mindig, hogyha te nem figyelsz a fenekedre, akkor más sem fog. Szerintem ez igaz :)

2020. nov. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Enyhén telt vagyok. Olyan egészségesen molettecske. Kicsit nagy csak. Strandra simán felveszem a mini tangám ami csak ott takar, ahol éppen kell. Nem érdekel kinek mi a véleménye. Akinek nem tetszik ne nézze. Férjem imádja, szereti, kényeztetni is.


45N

2020. nov. 14. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Felix Crux ***** válasza:
50%

#12-es, megmutatod? Imádom!

És kedves kérdező, a te feneked is nagy? Meg akarod mutatni? Köszi!

(Rajongótok vagyok, ez van..)

2020. dec. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

A barátom imádja nagy fenekem. Mielött megismertem nem igazán tudtam,hogy takarjam vagy kiemeljem.

Azóta kiemelem,mert ő megerősített benne, hogy a "nigg..segg" igenis jó.(bár ő ennél is nyersebben fogalmazott)


És foglallkozik vele (meg velem is) hogy kerek kemény maradjon.

2021. márc. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Igen
2021. júl. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem
2021. júl. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Igen
2021. júl. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
helikopter
2022. szept. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!